Маратонки

  • 5 489
  • 49
Кой според вас е най-оптималният вариант цена-качество на детските маратонки. Миналата година малкият беше с Найк и не мръднаха. Сега се изкуших от цената и му купих Булдозер, на четвъртият ден подметката започна да се бели и за пореден път се убедих, че евтиното е скъпо. Посъветвайте ме от кои маратонки  сте доволни и какви са им цените. Има ли магазини, в които цените са по-ниски? Надявам се темата да полезна за много майчета, благодаря на всички, които се включат.
Виж целия пост
# 1
Марковите маратонки навсякъде са с еднакви цени + - 10 лв. Аз съм най - доволна от Адидас .
За себе си винаги купувам Найк , но скоро много се разочаровах с едни Найк Джордан на малкият ... явно нещо са му много неудобни и детето не иска да ходи с тях  Confused даже тема бях пуснала
Много съм доволна от Timberland - за мен това са страхотни маратонки ( имат и обувки ) В момента са в намаление и можеш да вземеш страхотни за около 45 лв. Магазинът им е на Графа , почти преди Евлоги Георгиев , от лявата страна , ако изваш от Попа . Виж ги , няма да съжаляваш Peace
Виж целия пост
# 2
Prporachvam goreshto i Kengaroos /moje da sam sbarkala pravopisa/
imam dvama sina i sam kupuvala vsiakakvi marki
Balgarskite sa super neudobni, razvaliat se barzo i ot tiah krachetat im se izpotiavat mnogo
ne si zaslujava zaradi niskata cena da se eksperimntira s decata
Nike imat niakoi super spoluchlivi modeli, no i niakoi palni bokluci
adidas sashto taka
Ot 2 godini kupuvam samo Kengaroos i niamame skasana,razshite, razlepena i t.n. maratonka
Виж целия пост
# 3
Най-доволна съм от Reebok, Geox i Бенетон, български не купувам  newsm10
Виж целия пост
# 4
за малкия купихме адидас ,нямам още мнение-като цяло според мен тук са много надути цените,спрямо другите държави.Един Найк там от където купихме адидаса беше 35-40 лева а тук в Мола 64лв. и на двете места беше намален #Cussing out
Виж целия пост
# 5
Ние досега не сме купували нищо различно от Колев и Колев и не мога да говоря за качеството на останалите, но миналата седмица обикалях магазините и имам инфо за някои цени. Adidas (в магазина срещу съдебната палата) бяха 72 или 75 лв., Reebok - 49лв., в магазина на Geox на Витошка намалените бяха около 50-тина лв, а имаше и по 70 и нещо, на Le Coq Sportif пак са 49лв (имаха едни много сладурски намалени на 36лв, но са много малки) и на Cangaroo бяха също около 50лв.
Виж целия пост
# 6
Доволна съм и от Найк и от Адидас.
Виж целия пост
# 7
За втори път купувам Адидас и съм много доволна. Зимните бяха някаде 75лв, а новите пролетния модел 65лв.
Виж целия пост
# 8
Не съм купувала още маратонки освен едни на Geox,  иначе съм харесала едни Найк
Виж целия пост
# 9
Темата ми е полезна, записвам се да следя.
Виж целия пост
# 10
Миналата година й купих Адидас, много здрави и удобни се оказаха, носи ги доста време и не са мръднали. Сега й купих Рийбок, но още от първото носене се нагъна кожата отпред на пръстчетата.
Виж целия пост
# 11
Вики има Адидас и Найк, Найка е от доста време, близо 10 месеца, не е мръднал, а го разбих от пране.Адидаса засега и той й е удобен.
Виж целия пост
# 12
Най-ми харесват на Адидас.Гледам да ги хвана с намаление около 50 лева.
Миналата година купих и на Фила не са мръднали,сега още му стават,взех ги от магазина на Русиньол за 38,00 лева с намалението.
Найк не ми харесват.
Виж целия пост
# 13
Миналата година й купих Адидас, много здрави и удобни се оказаха, носи ги доста време и не са мръднали. Сега й купих Рийбок, но още от първото носене се нагъна кожата отпред на пръстчетата.

  Нашите пък и запарват крачетата. Sad
Виж целия пост
# 14
Сестра ми му изпрати от САЩ маратонки Шампион - много съм доволна - нито му се потят краката, леко стъпва, супер са. За цена не мога да кажа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия