има ли смисъл да продължавам.

  • 2 288
  • 26
Незнам от къде да започна.С приятелят ми живеем на сем. начела,живеем с нашите.До тук добре.С приятелят ми не се разбира ме напоследък.Съвсем се отчуждих ме.Това стана след раждането на нашето бебе,вече 6 месеца е така.Той непрекъснато е сърдит за нещто в къщти не се свъртва никаква работа от него.Прибира се от работа ляга да спи,яде после  по цяла нощ скитори с разни женички.Атмосферата в къщти е мн.напрегната.Секс правим мн.рядко тук вина може да имам и аз защтото той когато поиска на мен не ми си прави.Не се сещта нито за мен нито за детето.Опитвам се да не му обръщтам внимание но понякога нервите ми не издържат и се започва един скандал.Дразни ме че не се съобразява с мен с нашите абе въобще с никого.Като го питам къде си бил цяла нощ "той не те интересува".така го търпях няколко месеца,все си затварях очите за видими нещта но си викам ще му мине като се налудува ще се кротне.Да ама не.То като е научено да скитори пак ще си ходи не го интересува че има жена и дете.Иначе не е лош никога не ме е обидил или ударил напротив аз съм го удрила и съм го наричала всякакъв.Преди не беше такъв какво му стана мисля,че  са му направили някоя магия.Е това е.Нервите ми не издържаха и навръх 8-ми март много жестоко ми се подигра и ме обиди. И с голямото си нахалство се прибра в 3ч. сутринта откачих и на обяд като се прибра скандал и му събрах парцалките и айде вън.Стана вече няколко дена сме разделени.Можете ли да си преставите вместо той да дойде да ми иска извинение за държанието си към мен аз ходя да му се моля и да го питам ти намерение имаш ли да се прибираш.Ти сем.имаш ли? да се прибира.Все едно аз съм сгрешилата и аз искам прошка за държанието си.Незнам.Той е голям инат и от този свой инат ще страда мн.пъти съм му го казвала но той все ми се смееше.Питам го какво мисли да правим ще се събира ме ли или всеки да си гледа живота а той дай ми няколко дена да помисля.И сега съм го оставила на мира да мисли нито му звъня нито нищто той от време на време звъни да пита детето как е и дали може да дойде да го види.Това е историята на кратко то има още но ще стане мн.дълго.Дайте ми съвет какво да направя.Да го прибирам ли? или всеки по саме.
Виж целия пост
# 1
Според мен голямата ти грешка е, че ти след като си му събрала багажа ходиш да го питаш дали ще се прибира. Много ти е тежко, това ми е ясно, обаче къде е твойта гордост? След като ти му събираш багажа за неговите просташки грешки, не ходи да го питаш дали ще се прибира. Той за да се осъзнае, трябва да го накараш да се почувства виновен, а така излиза че ти си виновната. Трябва да се държиш с него така че да не си мисли, че без него за теб света се е свършил. Не му показвай по никакъв начин, че си емоционално зависима от него. Това в очите му те прави много слаба, и той си мисли, че каквото и да ти стори, ще остане безнаказано - "аз навикнах да прощавам, а ти навикна да грешиш" - това се получава.  Аз съм показала на моя мъж, че мога да се оправям без него във всяко едно отношение, изобщо не съм зависима от него за нищо. И той се беше разлютял да си ходи и аз го оставих да прави каквото иска, като му показах че той е виновен за всичките ни разправии. И най-важното е, че той наистина осъзнава че е много виновен и ми се извинява на колене. Аз съм по-силната от него, това му е ясно. И все по-малко греши и все по-малко ме дразни, просто го възпитавам с търпение. Но твоят мъж така дето хойка нагоре-надолу. Незнам миличка, такива трудно се спират. Само твоя живот дето съсипва. Ама горе главата, да не е единствен. Като няма живот с него - баста и това е. Ти да не си намерена на улицата. Не му се давай. Една моя приятелка девет години търпя един такъв женкар и накрая се разведе, той само в къщата й дето не ги водеше. Боклуци! Опитай пак, па като не става няма за какво да го чакаш, гледай си твоя живот.
Виж целия пост
# 2
случилото се е ужасно,но защо ли звучи познато?До тук написаното,разбирам,че конфликтат между вас е започнал слек раждането ти.Не даваш инфо за отношенията ви непосредствено след появата на бебенце.Много мъже трудно се адаптират към новата си роля-повече отговорност,липса на внимание/акцента е върху детето/.На колко години е?
Подобно безотговорно и грозно поведение е присъщо на "младите" татковци.
Виж целия пост
# 3
... после  по цяла нощ скитори с разни женички.Атмосферата в къщти е мн.напрегната....


На мен това би ми било достатъчно, за да го наритам. А, като прибавим, че не му пука за теб и за детето + факта, че "не е твоя работа" къде скитори... направо бих му забравила името.
Защо се унижаваш така?
А и защо родителите ти не се намесват? Колкото и да са толерантни (всъщност, защо живеете при вашите) не виждат ли, че "зетят" се подиграва с детето им?
И какво значи, че бил добър, защото не те е удрял?! Ами, че той не те уважава. Ако те удари, чак тогава ли ще осъзнаеш, че не те цени като жена и като майка на детето му?...
В тази ситуация ти се чудя на акъла. Извинявай, ако съм те обидила, но пробвай сама да погледнеш ситуацията отстрани.
Той търси свобода и си я е получил. Не се ядосвай и гледай напред.
Виж целия пост
# 4
Не.Какво значи "скитори си с някви женички" ?!? Shocked И ти търпиш това? Извинявай, но това означава, че ти самата не се уважаваш, как искаш той да те уважава?Получава се затворен кръг- колкото повече ти търпиш-толкова повече ще ти се качва на главата! Забрави за магии и тем подобни неща, не си губи времето и достойнството с такъв...той просто не ви заслужава!Ти самоуважение имаш ли изобщо?!?Не пиша това, за да те обидя, а да се осъзнаеш и да вземеш живота си в свои ръце!
Виж целия пост
# 5
Цитат
Питам го какво мисли да правим ще се събира ме ли или всеки да си гледа живота а той дай ми няколко дена да помисля.
Оставям настрана всички останали признаци на непукизъм у този човек,ама щом иска и да мисли,значи се колебае и между нещо друго,ако беше сигурен в себе си  би трябвало да се стресне и да събере семейството си.Хубаво,че е добър и не ти е упражнявал насилие,но това достатъчно ли е за един нормален семеен живот?А детето,което растейки в такава среда,възприема дадено/примерно татаковото му/ поведение за нормално,и един прекрасен ден разбираш,че то е възприело такъв начин на живот за правилен,което пък ще е аномалия за семейството,което ще създаде.Аз подкрепям тезата,че по-добре детето да е с един родител,отколкото с двама,които постоянно демонстрират неуважение,скандали и живеят като съквартиранти.
Виж целия пост
# 6
Такъв не их го пуснала в живота си ,ще гледам възможно най-бързо да се отърва от него.
И,какви са тези глупусти във всяка втора тема как на бащите им трябвало време да се адаптират ,ми ние жениете...........пита ли ни някой ,дали сме адаптирали -Не !!!Т докато чакаш той да се адаптира към семейния живот ,ти ще се адаптираш към неговите издънки Wink
Моя съвет е да си обърнеш повече внимание и да поработиш над самочуствието си и да не допускаш такова нещо да се случва с теб и детето ти Peace
Виж целия пост
# 7
Миличка,
опитай се за момент да се дистанцираш от ставащото, за да можеш да помислиш трезво над ситуацията. Задай си въпросите - дали не си идеализирала образа му преди това, а сега да ти идва като гръм от ясно небе; дали сте разговаряли достатъчно за проблемите; каква е причината за забежките.
Единодушна съм с момичетата - един мъж започне ли да кръшка, рано или късно пак ще повтори. Защо го прави - може да му е дошло в повече отговорността, в лицето на другите той вижда един друг, безпроблемен свят, секса е на последно място. Нищо не може да оправдае такава постъпка. Когато конеца се скъса - и да го вържеш, възела остава.
Единственото решение за теб е, да запазиш самоуважението си. В противен случай ще се сринеш от мъка. Отдай цялото си внимание на детето /да е живо и здраво/, точно сега ти трябва да изградиш силна връзка с него. Останалото ще се нареди от самосебе си.
Дали ще простиш на съпруга си - твоя работа. Аз не бих!!! Остави го да прави каквото си иска, дистанцирай се. Само времето ще ти подскаже правилното решение.
Не се отчайвай! Приеми ставащото като един лош период от живота си, който ще отмине, за да дойде хубавото!
Бъди силна! Успех!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 8
Според мен- не, няма смисъл. Прежали го.
Виж целия пост
# 9
Ще ме прощаваш ама сама си си виновна:
1. Оставила си да живееш с него без брак
2. Ти сама казваш, че често си го наричала по различен начин...
3. Не си му давала секс...

Какаво да прави човека (не го оправдавам), тръгнал е да търси другаде това, което ти не му даваш...
Много е лесно да наречеш другия виновен, но в едни взаимоотношения са двама и двамата носят отговорност, те да се развиват! Интересно ако той би написал нещо във форума как ли би звучало?
Остави го известно време намира и после седнете и решете какво искате да правите с живота си и дали и двамата ще поемете отговорност за това което сте създали. Но не търси вината само в другите!
Успех!
Виж целия пост
# 10
         На твое място бих помислила хубавичко...искам ли го,обичам ли го?Ако си склонна да опитате,не е ли по-добре да заживеете сами?Така ще е по-отговорен вероятно,а така вероятно и родителите ти помагат и той си живее необезпокояван.Винаги можеш да се върнеш в родния дом,но всяко семейство има нужда от свой дом.
Виж целия пост
# 11
Ще ме прощаваш ама сама си си виновна:
1. Оставила си да живееш с него без брак
2. Ти сама казваш, че често си го наричала по различен начин...
3. Не си му давала секс...

Какаво да прави човека (не го оправдавам), тръгнал е да търси другаде това, което ти не му даваш...
Много е лесно да наречеш другия виновен, но в едни взаимоотношения са двама и двамата носят отговорност, те да се развиват! Интересно ако той би написал нещо във форума как ли би звучало?
Остави го известно време намира и после седнете и решете какво искате да правите с живота си и дали и двамата ще поемете отговорност за това което сте създали. Но не търси вината само в другите!
Успех!

 Shocked ти сериозно ли това го пишеш?!? Мислиш ли, че, ако имаха брак, той нямаше да се държи така? Та тя е родила преди 6 месеца, нормално е в този момент да няма желание за секс. В случая той е този, който е създал нещо и не си поема отговорността. Според теб нормално ли е в този период той да си вее...да не казвам какво, а тя вкъщи да се побърква? И, видиш ли, горкичкият трябва да бъде оставен на мира! Аман от такива лекета, ама се чудя защо има такива жени, които позволяват да се държат с тях като с парцал  #Cussing out
Виж целия пост
# 12
Егати историята  #Crazy #Crazy #Crazy
Направо съм потресена. Живеете с вашите, той си вее гъза с "някакви женички", после ти казва "какво те интересува къде съм бил", прибира се в 100 часа, ти му събираш багажа и го гониш, а после му се молиш да се върне  ooooh! ooooh! ooooh!
Леле, каква сте я забъркали...
Вие не сте ли големи хора и не можете ли да си решите проблемите? Как мислиш, че някой тук ще ти помогне, като вие помежду си не можете да се разберете и да разговаряте.
Виж целия пост
# 13
Благодаря на всички който ми дадоха съвета си.Чета отговорите мн. пъти и не мога да взема никакво решение.Ако евентуално размисли и му домачнее за нас съм склонна да го приема отново но при едно условие да се изнесем на квартира защтото и нашите с тази история допълнително нажежяват обстановката.И другото условие при което ще го приеме е заради детето.Живеем в малък град където всички се познава ме и знаете ли какво е чувството като се разхождаш из града с детето си и да ти се шушукат зад гърба тая дето е без мъж и нейното копеле.Само заради това ще го приема ако той не иска да има нищто общо с нас ок той си го е избрал аз съм го му и "казвала с този си начин на живот по кафетата с разни там женички никога нума да имаш сем".аз не съм първата и последната с която ще бъдеш но ще те търпят до едно време и айде от къдато си.Ще скачаш от жена на жена.Ще видим какво ще става.Благодаря ви пак.
Виж целия пост
# 14
Когато обичаш един мъж не трябва да му отказваш секс. Защото мъжете са лесно податливи към изневяра. Прекалено лесно е: живеете без брак и при твоите родители. Ако трябва да ви издържа няма много да мисли за глупости. Едно семейство е семейство, когато живее отделно от родителите. Не се унижавай да се молиш, а му предложи да се отделите и ако това стане дай му повечко задачки около грижите за бебчето ви. Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия