Една ужасно срамна тема

  • 9 195
  • 201
 Удрял ли ви е мъж?
 И ако " да ", то каква беше реакцията ви?
 И понеже темата е сериозна не целя да се превръща в някакво зрелище. Знае се, че в много семейства присъства системната физическата разправа. Не питам за това, прекалено лично е.
 Въпросът е за еднократни поплясквания, поблъсквания и т.н ( къде в изблик на ярост, слаби нерви или ревност ).
Виж целия пост
# 1
Не.
Виж целия пост
# 2
Не ме е удрял никой Praynig, но ако пуснеш анкета ще видиш, че  ще има и удряни. Преди време имаше такава тема с анкета Confused
Виж целия пост
# 3
Въпросът е за еднократни поплясвания

по дупенцето
от любов

Виж целия пост
# 4
Разбираемо е. Никой не е длъжен да го афишира. Ще добавя анкета.
Виж целия пост
# 5

На голичко?  Laughing
Виж целия пост
# 6
Аз за сега не мога да се "похваля" с такова преживяване, но научих един урок преди време/тийн годините/ от братовчед ми. Бяхме се скарали с него и аз в безсилието си му забих една плесница по бузата.  Embarassed Той само ме погледна почти учуден и направи същото. Още му помня думите сякаш беше вчера: "Искам да разбереш, че никога не трябва да удряш на мъж плесница, защото има много, които ще ти я върнат!" !
Виж целия пост
# 7
 Никога  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Не.
Виж целия пост
# 9
Честно- НЕ  Whistling
Виж целия пост
# 10
Мен - никога. Аз него - един-два пъти Embarassed като съм изпадала в истерия нещо (по негова вина), ама после му се извинявам. Макар че наистина ме вбеси... Ма те колко са моите "шамари", той не ги усеща даже. Grinning
Виж целия пост
# 11
Моят си мъж не,но когато бях ученичка едно гадже веднъж ми плясна един шамар,това брои ли се  newsm78
иначе реакцията ми беше ответен удар  box почти веднага
Виж целия пост
# 12
Удрял ме е. После го пребих.
Виж целия пост
# 13
Малко му е Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Не.

И темата е страшна, не срамна ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия