Не купувайте Easy test за бременност!

  • 3 511
  • 16
Не купувайте този тест. Винаги дава втора бледа чертичка, която е измама. Има ли и други, които са се подвели от този тест?
Виж целия пост
# 1
На мен ми се е случвало и с Sure check и то на два пъти и чертичките си бяха много ясни
Виж целия пост
# 2
Да!Наистина и двата вида теста са много странни!При мен бяха вярни,но при моята приятелка в продължение на 2 месеца-пълна лъжа и измама.
Виж целия пост
# 3
Въобще не съм съгласна. Това, че сте имали чертичка примерно ден преди М. означава ,че е имало оплождане, но ви е дошло в рамките на месечния цикъл, защото примерно плода не се развил или закрепил добре в матката.
Тестовете за които говорите са едни от най-добрите.
Виж целия пост
# 4
Аз не съм съгласна за ШуърЧека.Веднъж не ми отчете бременност след 10 дневно закъснение, при положение, че бях бременна.Друг път ми се е случвало да не се появи никаква черта, т.е. е невалиден.Но, всеки с впечатленията си.
Виж целия пост
# 5
Имам приятелка на която Шуар чек и показваше една черта до 3 месец и спря да прави повече тестове и да си дава парите.Та то вече се виждаше бебе ,а теста.....? Вече си е в 5 месец и всичко и е наред!Кви са тез тестове Shocked ,незнам. #2gunfire
Виж целия пост
# 6
Аз пък искам да видя две черти,ама не ме угрява ooooh!
Виж целия пост
# 7
И аз имам същите впечатления от Шуър Чек. Не ми отчете бременността, за разлика от другите два, които направих.
Минава за добър, понеже се скъсват да го рекламират. Това обаче не е признак за качество!
Виж целия пост
# 8
На мен Шуар чек ми показа вярно и съм доволна от самия тест,един път се бях сбутала да си купя евтин тест и толкова дебела беше чертата че не можах да разбера една ли или две ,попадала съм и на тест които не показва дори и една черта.

   
Виж целия пост
# 9
само да кажа, че една приятелка скоро забременя и във втория месец  шуър чек тестовете в домашни условия не й отчитаха бременност / направи поне 5 теста / , а кръвния показа че има бебе още два дена след закъснението и по - късничко и доктора видя на видеозон, че всичко е нормално .
така, че  явно има и тестове , който за  нещо не стават .
Виж целия пост
# 10

Тестовете за които говорите са едни от най-добрите.



Вече не съм сигурна кое е добро и кое не е добро.
На пазара има всичко !
Виж целия пост
# 11
На мен Шуър чек ми показа 9-10 дни след овулацията при положение, че беше направен на обяд (е разбира се, втората черта беше много, много, много бледа и едва забележима). Миналия ден престото уж ми беше показал 2 черти, но втората наполовина и след повече  време, а на следващия ден с първа урина нищо нямаше.  #Crazy Пък уж бил по-чувствителен...

В крайна сметка кръвният тест си остава най-сигурен!  Peace

Спомням си и историята на една мама с близнаци, която каза, че и в третия месец тестовете за бременност били все отрицателни. И вие споменавате такива случаи, но това се дължи на факта, че някои хора имат по ниски стоиности на ЧГХ-то, при други се увеличават по-бързо.
Виж целия пост
# 12
Това, което пишете за Шуър Чек, наистина ме учудва много Shocked до сега си мислех, че той е един от най-надежните тестове Shocked
Виж целия пост
# 13
Не zнам кои от тестовете дето се продават по аптеките е добър и кои не, но наи надеждно е да се направи кръвен тест.  Peace
Виж целия пост
# 14


Спомням си и историята на една мама с близнаци, която каза, че и в третия месец тестовете за бременност били все отрицателни. И вие споменавате такива случаи, но това се дължи на факта, че някои хора имат по ниски стоиности на ЧГХ-то, при други се увеличават по-бързо.


 може би не трябва да обвиняваме тестовете, а те просто зависят от нашите нива на хормона !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия