Изследване за кръвна група на бебе

  • 6 046
  • 22
Правили ли сте изследвания за кръвната група на бебчовците ви? На моята дъщеря сега ще й вземат кръв за изследвания, но ми казаха, че за кръвна група не се правят. Аз бих искала да знам тази на детето. Ако сте правили такива (извън профилактичните изследвания), бихте ли ми казали как става и колко се заплаща?
Виж целия пост
# 1
Става така, както са ти изследвали на теб. Не мисля, че става с периферна кръв, трябва венозна (но не съм много сигурна). Когато си правих последно такова изследване, струваше 5 лв, сега да е десетина.
Виж целия пост
# 2
Правят във всяка частна лаборатория,струва 10-12лв,но се взима венозна кръв.
Виж целия пост
# 3
Кръвната група се изследва само с венозна кръв. Така ми каза лаборантката, която взимаше кръв от пръстчето на бебо.
Виж целия пост
# 4
  И  аз знам,че се изследва венозната кръв,обаче ,когато няколко пъти дарявах кръв,на мен са ми взимали кръв от пръста,за да проверят кръвната група.
   Иначе в лаборатория Кандиларов доскоро цената беше 10 лв.
Виж целия пост
# 5
Когато баща ми реши да дари кръв,му взеха кръв за проверка на кр.група от пръста - то в центъра по хематология.ако става въпрос за бебе,брат ми като беше бебе още преди 20 години му взеха кръв от пръста,бебетата не ги дупчат венозно,освен за сериозни неща
Виж целия пост
# 6
Още не сме дали кръв за изследвания (когато бебетата станат на 6 месеца) и смятам да попитам тогава.
Виж целия пост
# 7
На Роси й направиха това изследване още в болницата- бяха взели от петичката.
Виж целия пост
# 8
Трябва ли ти спешно кръвната група? Защо бързаш да си дупчиш детето излишно?
Виж целия пост
# 9
 На малкият още в болницата, при раждането му направиха това изследване. Взеха кръв от петичката. На епикризата от изписването пише каква му е кръвната група.
Виж целия пост
# 10
На Мими и взеха кръв от пръста.Изследването се прави за 10мин.на нас ни взех 6 лв.
Направихме го когато и вземаха кръв и урина на 6м.
Виж целия пост
# 11
predi polovin mesec v burgas izsledvahme kravnata grupa na deteto ni vzeha mu ot prasta kakto i na men izsledvaneto za nego be6e 25 leva cena reglamentirana ot laboratoriata,a za men s talon ot zdr.kasa poneje za bremenni e bezplatno
Виж целия пост
# 12
Още не сме дали кръв за изследвания (когато бебетата станат на 6 месеца) и смятам да попитам тогава.

Bi k, какво стана с вземането на кръв за кръвна група?
 Аз също искам да знам кр.-та група на сина ми, защото аз съм А+, а таткото 0-. От болницата ме изпратиха в кръвния център, въпреки, че ще му мземат кръв за рутинни изследвания в лабораторията на въпросната болница.
Виж целия пост
# 13
Лабораторията точно тогава беше много натоварена, а и малката много плака и в крайна сметка забравих да питам.
Виж целия пост
# 14
На моята дъщеря и изследваха кръвната група още в деня  на раждането.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия