запек при бебето

  • 964
  • 23
Имам бебе на 40 дни и от 5 дни не е акало.Пробвах с тернометър , сапун , мухкато в дупето и нищо , вода от овесени ядки давах и пак нищо.Храня я с кърма като само едно от храненето през деня е с НАНИ адаптирано мляко.Помогнети ми
Виж целия пост
# 1
Моята се е случвало да не ака и по 6 дена, но тогава бяхме само на кърма и в такъв случай е нормално.
Виж целия пост
# 2
Пробвай с чай Блевит - на нас помагаше. Peace
Виж целия пост
# 3
За бебета само на кърма е нормално да не акат и по 7 дни.Стига да има апетит и да не показва симптоми на дискомфорт и болка(освен коликите) няма място за притеснение.Не мъчи бебето с разни манипулации от гореспоменатите.Запек има, когато акото е твърдо и на топчета, а не когато не ака.Включи в своето меню по-разхлабващи храни и изключи тежките.В Библиотеката на Кърмаческия форум има информация по въпроса.
Виж целия пост
# 4
Не се притесняваи от около края на 1ви месец и Айя ака на 4-5дена даже веднъж чак на 6ти ден с наша помощ. Ние сме само на кърма. Може да помогнеш на бебо с масажче на коремчето,но най-добре не ползвай термометър.
За бебета само на кърма е нормално да не акат и по 7 дни.Стига да има апетит и да не показва симптоми на дискомфорт и болка(освен коликите) няма място за притеснение.Не мъчи бебето с разни манипулации от гореспоменатите.Запек има, когато акото е твърдо и на топчета, а не когато не ака.
newsm10
Виж целия пост
# 5
I nie imahme takyv problem  Embarassed
ako ni6to ne pomaga, a vijda6, 4e se my4i - dai sirop Dufalac- 5 ml za kyrma4eta  Peace
Виж целия пост
# 6
не давай нищо на толкова малко бебе-особено пък овесени ядки.не може ли да сте само на кърма,защото АМ действа запичащо.колкото повече неща даваш ,толкова е по-вероятно да получи проблем.твърдо ли е акото
Виж целия пост
# 7
Може би ще трябва да смениш млякото, нан запича, питай педиатъра за фризовом, моя от него се оправи.
Виж целия пост
# 8
Фризовом-ДА,но не постоянно,защото организма привиква към клей от рожкове-билка,която се съдържа в млякото! NaughtyНие ползвахме НАН и бяхме много доволни,понеже преди него бяхме на Фризолак,който наистина запича,но нас НАН ни оправи HugМоже да дадеш с капкомер 2,3 капки зехтинче в устичка за запека и коликите Rolling EyesТова съм го практикувала с моят син,като бяхме на вашата възраст и имахме същия проблем и помагаше HugУспех,Мила  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 9
I nie imahme takyv problem  Embarassed
ako ni6to ne pomaga, a vijda6, 4e se my4i - dai sirop Dufalac- 5 ml za kyrma4eta  Peace

на нас не ни помогна овесената вода..., Дуфалак ни помогна, мушкатото също, нашата докторка каза че това е една от кризите на тази възраст..., при нас беше около 1 месец тази криза и сама отмина, сега (от 10-ина дни насам ) си се изхожда нормално самичка...
Виж целия пост
# 10
Мечо пух ти е отговорила добре Peace
Виж целия пост
# 11
Как ще даваш на толкова малко бебе вода от овесени ядки,много е рано,моя син и той беше така още от10 ден след раждането,и аз със термометър го изхождах докато не ми писна и не го оставих сам да се помъчи,и се получи
Виж целия пост
# 12
И ние имахме такъв проблем и педиатърката ме посъветва да сваря една нарязана и обелена круша и да му давам бульона по малко вместо водичка и едното хранене да е с Фризовом, веднага се оправи Peace
Виж целия пост
# 13

 Sad Бебо има запек,цял ден пищи и ака твърдо и дупето му е червено ,дадох дуфалак в 12ч. но никъв резултат.Моля ви кажете какво да правя,колко дуфалак може да се дава на ден на бебе на 7 мес.
Виж целия пост
# 14
мисля,че на упътването пише по 5 мл и да се даде на гладно сутрин. Трябва да подейства до 2 дни Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия