Някой ползвал ли е следните парфюми-мнение?

  • 6 912
  • 21
Шанел 19, Clinique Aromatics elixir, Balmain Ivoire,Estee Lauder Knowing,Еклат д'Арпедж на Ланвин

интересува ме трайност, да не са сладникави, а по хладни, да стават за работа.
Може ли мнение?
Виж целия пост
# 1
От всички изброени съм ползвала само последния. Докато се сдобия с него, много го харесвах, но след това, при ползването му миналото лято сякаш част от очарованието му се изпари. Сега наскоро пак пробвах - някак не мога да го възприема, все още. Дано с идването на по-топлите дни нещо се промени. Ароматът му е средно траен /6-8 часа/, свеж, леко сладък, но определено става за офис, стига да не се прекалява. Лично на мен за летен парфюм повече ми допада Би делишъз /зелената/ на Дона Карън, както и Рефлет д`о на Роша /извинете ме за спелуването, но съм уморена и ме домързява да обръщам регистъра/. Това лято ще има и нови интересни аромати, както чета в някои чужди сайтове, така че - може да се поизчака с новите летни парфюми  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Clinique Aromatics elixir - не е хладен и не става за работа, освен ако не искаш да изтровиш офиса  Mr. Green

Еклат д'Арпедж на Ланвин -летен и лек, добър за офис

другите не ги познавам  Grinning

 
Виж целия пост
# 3
Аз мога да кажа само за Шанел 19 - лично на мен ми се струва, че не може да се определи като свеж или хладен. Има много лека сладникава жилка, но не е натрапчив. Много е траен. На мен ми допада страхотно много, но все пак всеки има различен вкус, а и парфюмите миришат различно на всяка кожа.
Виж целия пост
# 4
Еклат д'Арпедж на Ланвин  е един от любимите ми парфюми - много нежен, свеж и доста траен. Според мен е много индивидуален аромат и е подходящ както за работа, така и за свободното време. Определено обаче е по-лек и летен. Успех в избора Wink
Виж целия пост
# 5
МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА МНЕНИЯТА
Виж целия пост
# 6
Еклат д'Арпедж на Ланвин. Лек, траен и много приятен. Ползвах го 3 дни и майка ми го взе и пак си минах на стария! Sad
Виж целия пост
# 7
Estee Lauder - лек и приятен, а Шанела виж той ми е любим става за навсякъде мисля - има много спицифична миризма
Виж целия пост
# 8
шанел е супер парфюм,става за всеки случай-за работа,за парти и т.н.,но лично на мен любимия ми парфюм е лайт блу на долче и габана.пробвали ли сте го.невероятен е .мъжете полудяват от аромата му
Виж целия пост
# 9
На мен Лайт блу ми е твърде тръпчив.
Не остана неизползван, мъжа ми го взе  Rolling Eyes.
Каза, че не е забелязвал възбудени мъже наоколо.  Wink
Виж целия пост
# 10
Еклат д'Арпедж на Ланвин. Лек, траен и много приятен. Ползвах го 3 дни и майка ми го взе и пак си минах на стария! Sad

ама ти защо се съгласи на сделката, не ти ли допадна или на 3 ден ти омръзна?
Виж целия пост
# 11
Еклат д'Арпедж на Ланвин. Лек, траен и много приятен. Ползвах го 3 дни и майка ми го взе и пак си минах на стария! Sad

ама ти защо се съгласи на сделката, не ти ли допадна или на 3 ден ти омръзна?
1-во - защото майка ми много трудно си харесва парфюм и реших да и го отстъпя Laughing
2-ро - защото предпочитам по-тежки миризми
3-то - защото май повече си ми харесва Dupont
4-то - защото съм мнооооого трудна със смяната на парфюми
Dupont ми е третия парфюм при 15 год. съзнателно парфюмиране.
Виж целия пост
# 12
Spored men Eclad e mnogo nejen i priqten aromat.Smqtam 4e moje da se polzva za rabota.
Виж целия пост
# 13
Estee Lauder - Knowing ползвах миналата зима. Според мен не е нито лек, нито хладен, а напротив - много топъл и женствен парфюм. Траен е, за това спор няма. НО май е по-подходящ за хладно време  Peace
Останалите не ги познавам Wink
Виж целия пост
# 14
Eclat D'Arpege е много лек и нежен аромат, който е подходящ за топлите сезони!!!Траен аромат, който е достатъчно ненатрапчив и едновременно с това благоуханен за офис newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия