София - Лозенец II

  • 5 907
  • 113
                                                                     
Виж целия пост
# 1
Пу-първа да се запиша в новата темичка на хубавия квартал. Аз не мога да кажа в кой точно квартал живея, защото за мен Лозенец е в горната част, нооо..... Аз съм на Хр.Смирненски с/у ВИАЗ...
Виж целия пост
# 2
Хайде и от мен едно здравейте в новата тема! Simple Smile

Дано в нея сме по-активни!
Виж целия пост
# 3
и от нас привет! Hug
Виж целия пост
# 4
Здавейте и от мен!ДАно тази темичка е поизписваме по-добре от предната.
Ами за Сити центъра е супер- аз всеки ден ходя и ще се радвам да се видим.МОже да се чакаме там някъде и после да отидем в градинката отзад.
Нека всяка каже по кое време и е удобно - да измислим нещо.
Виж целия пост
# 5
и аз се записвам - и за среща съм навита Simple Smile) по всяко време след 12 - да си вземам папането от кухнята.
Виж целия пост
# 6
Никси,свиквате ли с яслата?
Виж целия пост
# 7
bubu_to, малко ми е сложно спускането надолу в парка с количката, то май това ще стане чак като проходи, живот и здраве Grinning.
Иначе, Фиона, ако живееш на кръста и се жертваш да минеш по Баучер- право при нас стигаш. Пиши ми, ако решиш.
Виж целия пост
# 8
Здравейте и от мен!

Здавейте и от мен!ДАно тази темичка е поизписваме по-добре от предната.
Ами за Сити центъра е супер- аз всеки ден ходя и ще се радвам да се видим.МОже да се чакаме там някъде и после да отидем в градинката отзад.
Нека всяка каже по кое време и е удобно - да измислим нещо.

За срещата на мен ми е удобно през уикенда около обяд.


Майчета имам голям проблем...започнах работа на половин ден , и не мога да си взимам кухнята всеки ден.....има ли мами от долен Лозенец , живеещи близо до ул.Розова долина , която от време на време да ми взима кухнята.
Виж целия пост
# 9
И аз да се запиша за темата. Ако си организирате среща в петък или неделя може да се присъединим. Най-вече в петък сме свободни, докато чакаме да стане 16, за да си вземем баткото от градина.
Прасчо - не може ли да си смениш количката? Идва лято и ще ти е по-лесно с по-лека и маневрена количка.
Виж целия пост
# 10
Разписвам се и аз в новата тема !  Hug
Виж целия пост
# 11
Здравейте мацки Hug

Никси,свиквате ли с яслата?

Ами нали ни виждаш колко свикваме Joy

Днес сутринта обаче нашия ерген се "заприказва" с лелята (има си една любима) докато му сменях обувките.
Взе си шишето и един памперс и хванал лелята за ръка си влезе, без дори да се обърне да ме погледне.

Изревах си очите, ама не ми беше мъчно, ами де да знам... изведнъж ми се стори толкова голям и самостоятелен и ревнах, хем ми е леко на душата, че не страда и е спокойно детето, хем едни сълзи се ронят и нямат спирка...

Та така това от нас, ако има някоя срещичка през уикенда ще се включим, през седмицата сне заети - нали е ученик Whistling
Виж целия пост
# 12
Никси,вчера като си тръгнахте мойта щерка 5 минути ми разказваше за Гого Wink
Виж целия пост
# 13
Здравейте и от мен Simple Smile
Не съм писала от миналата година тук, тогава бях бременна, а сега имам вече голяма госпожица Simple Smile Ще се радвам да се видим на някоя среща около Сити центъра. Аз живея точно срещу него.
Фиона, май с теб сме съседки...
Педиатърката ни е д-р Александрова от поликлиниката на Кръста. Може и там с някоя от вас да сме се засичали, кой знае...
Виж целия пост
# 14
Айде,ако искате да се разберем за среща примерно другата седмица! Peace Предлагайте ден и час! Laughing Ние попринцип излизаме преди обяд,но не е проблем да си изместим графика  Wink за по късно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия