До кога давахте Вигантол ?

  • 1 013
  • 10
Предишната педиатърка, при която бяхме ни каза 4е се давал 1 година и зимата след това.А сегашния ни каза да спираме ве4е.
Вие до кога давахте Вигантол-а?
Виж целия пост
# 1
За сина ми - когато навърши 1 годинка ми казаха да продължа да му давам, но по 1 капка през 2-3 дни. Той обаче е зимно бебе. Аз нещо все забравям и така вече не си спомням откога не съм давала. Смятам, че можеш да се консултираш и с друг лекар, просто за да разбешеш какво мислят и другите и най-вече за твое успокоение.
Виж целия пост
# 2
Нашата педиатърка ни каза, че се дава до една година.
Виж целия пост
# 3
Явно,при всеки е различно.Педиатърът преценява според детето.Аз давах до две години,като прекъсвах летните месеци,защото фонтанелата се затвори напълно на 2 години.
Виж целия пост
# 4
Педиатърката каза, да го давам до 1 год. Е, давах го по-малко от 1 месец и повече не съм давала. Не виждам смисъл от него,  при положение, че детето е навън на слънце всеки ден.
Виж целия пост
# 5
До 1 год. давах Вигантол. По предписание на нашето педи  Peace
Виж целия пост
# 6
До 2г.,но имаше огромна фо(у)нтанела
Виж целия пост
# 7
На Боян давах до 6м. и после идва лятото и детето само си набавя вит.Д. Мисля и на Дарин до тогава да давам
Виж целия пост
# 8
До края на 8я месец и започна лятото.Повече не съм давала.
Виж целия пост
# 9
Аз давах само веднага след раждането. Крис се роди на 7-ми март, но след като се затопли времвто и започнахме да стоим повече навън, спрях Вигантол-а. Да съм давала до май включително - 3 месеца.
Виж целия пост
# 10
По предписание на нашата лична лекарка - до 1 година по 2 капки на ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия