Гинеколог-колко дни след закъснението?

  • 5 821
  • 24
Почти веднага след регистрацията си имам запитване към всички Вас!
Днес е 12 ми ден на закъснение,а все още се колебая кога да отида на специалист...симтомите ги имам като за бременност!Чувала съм ,че резултат мога да получа едва 20 дена след закъснението дали съм бременна или не!И аз като всяка /почти / жена желая да чуя тези думи и да бъда най-щастливата на света. Simple Smile
Ще се радвам на вашите бързи отговори ! Wink
Успех желя на всички
Виж целия пост
# 1
Ама ти уринен тест още ли не си правила?  ShockedЯ препишкай едно тестче, а иначе можеш да отидеш вече Simple Smile. Десет дни след закъснението е достатъчно.
Ще стискаме палци за добра новина и да се похвалиш след прегледа.
Виж целия пост
# 2
Пусни си ЧХГ Peace (ако искаш и уринен тест си направи, както е писала Didka_M)
Виж целия пост
# 3
Правих си тест но уви беше отрицателен Confused/3 дена след закъснението/Аз да ви призная честно не вярвам много на тези тестове....
Благодаря все пак за бързите отговори! newsm10
Виж целия пост
# 4
12 дни!малееееее!Аз досега щях да съм направила 10 теста Joy
Отивай бързо до аптеката и да пишеш резултята LaughingКъсмет стискам палци Peace
Виж целия пост
# 5
Пусни си тогава ЧХГ
Виж целия пост
# 6
абе то и аз едвам издържам  Grinning,ама .........май ще ви послушам всички Simple Smile
Ще ви държа в течение Wink
Дай Боже още едно мамче на хоризонта Simple Smile
Виж целия пост
# 7
На гинеколог се ходи след 20 - ия ден закъснение и ако имаш положителен тест го занеси на лекаря.
Виж целия пост
# 8
На гинеколог се ходи след 20 - ия ден закъснение и ако имаш положителен тест го занеси на лекаря.
Значи да си изчакам до 20-я ден.......пфффф а така исках още сега Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Нали кръвния тест можеше да се пусне след 10 дневно закъснение? newsm78
Виж целия пост
# 10
 #Crazyуааа аз вече са обърках!Хайде ще си изчакам до петък,ама тогава вече отивам на лекър Wink
Виж целия пост
# 11
Нещо сте се объркали Simple Smile Кръвен тест отчита около 11 дни след овулация тоест ПРЕДИ да има закъснение, а на лекар се ходи след 10 дни закъснение ако няма проблем (болки, кървене) ако има се ходи веднага.
Виж целия пост
# 12
Хайде си направи първо едно тестче,и после бегом при док.
Какъвто и да е резултата,трябва да отидеш на лекар.
Стискам ти палци! Hug
Виж целия пост
# 13
Еми аз отидох 10 дни след закъснението и видяхме плодно сакче  Sunglasses  Стискам ти палци  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 14
Значи на гинеколог отидох след 10 дневно закъснение ,а преди това бях правила и уринен тест . Защо пък да чакаш толкова много когато и на десетия ден ще се види зародишно сакче? Дай Боже да е така пожелавам ти го от сърце и да пишеш после!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия