Изпитват ли животните удоволствие от секса?

  • 9 078
  • 33
Този въпрос ме гложди и търся някакъв отговор. Аз съм чела преди и знаех, че не изпитват, но  започвам да се чудя вече. Предполагам някои от вас са виждали как мъжките кучета (особено малките) се захващата за краката на стопаните си и извършват специфични движнеия Crazy Защо го правят? И още по-странното, защо го прави и моето куче, което е женско? Изглежда, че му харесва. Но пък вече започвам да си мисля, че е обратно ooooh!
Виж целия пост
# 1
не че съм много компетентно животно, но мисля че изпитват Mr. Green нали свинята има 30 минутен оргазъм - е т'ва ако не е удоволствие от секса, какво друго може да е Animal Pig
Виж целия пост
# 2
 Joy
аз съм чела,че делфините и маймуните правят секс за удоволствие,не само за продължаване на рода  newsm78
Виж целия пост
# 3
Някъде бях чела, че освен хората само делфините правели секс за удоволствие. Иначе приятели са ми разказвали за маймуни в зоопарка, които съвсем спокойно си удряли по една ч....я пред публика и всички наоколо били #Crazy  hahaha
Виж целия пост
# 4
Животни, мани ги.
Виж целия пост
# 5
До колкото знам по темата за клатенето. Е че всъщност го правят защото по някакъв начин искат да доминират над теб. А не че му се прави секс. А по темата не знам. Дано да изпитват и те милите.  Joy
Виж целия пост
# 6
Повечето не изпитват. Нали знаете кучетата как се заклещват, то това боли. Sick
Виж целия пост
# 7
100% изпитват удоволствие... Иначе нямаше да ми се е случвало да си гоня песа с часове докато гони разгонени кучки. Едва ли го е правил, защото му се е тичало.

Знам със сигурност, че единствено хората правят секс ей така, за удоволствие.
Виж целия пост
# 8
Този въпрос ме гложди и търся някакъв отговор. Аз съм чела преди и знаех, че не изпитват, но  започвам да се чудя вече. Предполагам някои от вас са виждали как мъжките кучета (особено малките) се захващата за краката на стопаните си и извършват специфични движнеия Crazy Защо го правят? И още по-странното, защо го прави и моето куче, което е женско? Изглежда, че му харесва. Но пък вече започвам да си мисля, че е обратно ooooh!

Какво ти пука!
Виж целия пост
# 9
Повечето не - само делфините и маймуните правят секс за удоволствие! Peace ( и хората де...)

mamavassi ме е изпреварила. Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Знам със сигурност, че единствено хората правят секс ей така, за удоволствие.
Плюс маймуните и делфините  Peace
Виж целия пост
# 11
Знам със сигурност, че единствено хората правят секс ей така, за удоволствие.
Плюс маймуните и делфините  Peace

Не съм много сигурен за това.
Виж целия пост
# 12
Маймуните даже и мастурбират  Laughing Нали са наши предци все пак  Laughing
Виж целия пост
# 13
Joy
аз съм чела,че делфините и маймуните правят секс за удоволствие,не само за продължаване на рода  newsm78

Извинявай, но това ме кара да мисля, че понякога се предпазват от нежелана бременност... Laughing

Нагон му се вика, природата го е заложила, иначе онези,з а които казваме че нямат ум и разум, няма как да помислят за продължаване на рода...
Та по този начин, щом нещо ви прави кеф, здравословно ще да е, тъй да знаете!
Виж целия пост
# 14
Не може да не изпитват, охлювите могат да бъдат едновременно и мъжки и женски. Предсавяте ли си и двата да свършат едновременно и като мъжки, и като женски. Четворен оргазъм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия