Дермабион

  • 39 169
  • 78
пил ли е някой такава добавка? днес си взех от аптеката, след хвалбите на една приятелка. някой има ли впечатления?
Виж целия пост
# 1
Aз съм изпила доста опаковки  Peace Лекарката ми ги беше предписала заради проблеми с кожата и бях много доволна. Всъщност основната им съставка е бирена мая.
Виж целия пост
# 2
 А какъв ефект имат?
Виж целия пост
# 3
И аз вчера си взех Дермабион,заради проблеми с кожата.
Момичета,дайте отзивите си за тази добавка.Има ли ефект,изчиства ли наистина кожата или това е поредния продукт без действие?А и още ч въпрос-пълнее ли се от него?
Виж целия пост
# 4

   Ми от бирената мая се дебелее.
   Ефекта е че ти избиват пъпка след пъпка...всичко, което се е спотайвало надълбоко изведнъж избива. Точно преди два дни говорих с козметичка по повод бирената мая - предавам ви дума по дума това, което ми каза тя.
Виж целия пост
# 5

   Ми от бирената мая се дебелее.
   Ефекта е че ти избиват пъпка след пъпка...всичко, което се е спотайвало надълбоко изведнъж избива. Точно преди два дни говорих с козметичка по повод бирената мая - предавам ви дума по дума това, което ми каза тя.

Това за бирената мая,но за Дермабион?Все пак са различни неща.
Виж целия пост
# 6
Избиват пъпки защото се прочиства организма! Naughty
Виж целия пост
# 7
Aз съм изпила доста опаковки  Peace Лекарката ми ги беше предписала заради проблеми с кожата и бях много доволна. Всъщност основната им съставка е бирена мая.
 
  Чета всеки постинг внимателно, след като е написано, че основната съставка е БИРЕНА МАЯ, казвам какво знам за нея!!!
Виж целия пост
# 8
 И аз смятах да си взема Дермабион, но след това за дебелеенето май ще се въдържа...  ooooh!
Виж целия пост
# 9
И аз смятам да си го купя, а колкото до дебелеенето нямам нищо против да кача 2-3 килограма, че имам нужда  Peace
Виж целия пост
# 10
   Grinning Grinning Grinning   Радвам се, аз съм обратното...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Аз лично изобщо не съм надебеляла, а пиех по 3 таблетки на ден.
Всяка таблета със захарно покритие съдържа:
Faex medicinalis inact. (yeast)  175 mg
Retinilum (vitamin A)  1000 I.U.
Thiamini chloridum (vitamin B1) 0,5 mg
Riboflavinum (vitamin B2) 0,5 mg
Calcii pantothenas (vitamin B5) 5 mg
Nicotinamidum (vitamin PP)  2,5 mg
Pyridoxini chloridum (vitamin B6) 0,5 mg
Zincum (Zn2+, zinc)  4 mg
Енергийната стойност на една таблета със захарно покритие приблизително е 9,7 kJ (2,3 kcal).


Виж целия пост
# 12
А каква им е цената?
Виж целия пост
# 13
Около 5 лв, аз съм доволна!
Виж целия пост
# 14
и аз съм изпила доста опаковки, скоро се изчиства кожата на лицето и като цяло съм доволна.
Пият се по схема: първия месец х 3 на ден, втория х 2, третия х 1. После поне 1 месец почивка и може пак. Витамини. Не съм забелязала да качвам кг. от тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия