Момичета.Какво би Ви подтикнало към изневярата.

  • 31 390
  • 299
Надявам се да използвате опцията за "Гост" и да
споделите истинските причини които биха Ви вкарали
в чуждото легло,и какво бихте очаквали да намерите
в евентуалната връзка с друг мъж,ако тя продължи по-дълго.
Споделете вашите лични очаквания и виждания за нов старт
в живота,както и страховете и притесненията си.
Смятам че Съфоромците ще оценят и ще се поучат от вашите откровения.
Виж целия пост
# 1
Наведе ми на дълбок размисъл  newsm78
Ако някога погледна друг мъж, то навярно ще е породено от факта, че съпругът ми е спрял да ме уважава и разбира, ако сме загубили онова, което ни свързва. Дано никога не става!  Praynig
Не мисля, че сексът е водещ при жените, т.е това, което би накарало една жена да погледне друг мъж съвсем не е желание за секс / според мен то идва на по-късен етап/, а нуждата от разбиране, подкрепа и близост.
При всички положения преди да се замисля за друг, първо бих си опитала да оправя отношенията със съпруга си.

Темата е чудесна!
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 2
Наведе ми на дълбок размисъл  newsm78
Ако някога погледна друг мъж, то навярно ще е породено от факта, че съпругът ми е спрял да ме уважава и разбира, ако сме загубили онова, което ни свързва. Дано никога не става!  Praynig
Не мисля, че сексът е водещ при жените, т.е това, което би накарало една жена да погледне друг мъж съвсем не е желание за секс / според мен то идва на по-късен етап/, а нуждата от разбиране, подкрепа и близост.
При всички положения преди да се замисля за друг, първо бих си опитала да оправя отношенията със съпруга си.

Темата е чудесна!
  bouquet  bouquet  bouquet

Нямам какво повече да добавя
Виж целия пост
# 3
Липсата на уважение,внимание,разбиране.
Виж целия пост
# 4
Любов  Flutter
Виж целия пост
# 5
За мен изневярата е подигравка с другия,всъщност,когато се стигне до там всичко е свършило...
Виж целия пост
# 6
За мен изневярата е подигравка с другия,всъщност,когато се стигне до там всичко е свършило...
глупости  Shocked
.. Не мисля, че сексът е водещ при жените, ...
Аз пък мисля, че е толкова водещ колкото и при мъжете  Rolling Eyes
А за мен лично важи
..това, което би накарало една жена да погледне друг мъж съвсем не е желание за секс / според мен то идва на по-късен етап/, а нуждата от разбиране, подкрепа и близост..
Виж целия пост
# 7
Липсата на уважение,внимание,разбиране.

Подкрепям Peace
Виж целия пост
# 8
Най-често нещата просто се случват.
Анализите идват после.
Не може (аналитично) да плануваш предварително изневяра, защото някой не те бил уважавал.

Ако липсата на уважение, на подкрепа, на внимание и пр. е причина за изневяра, значи това ти е "планувано" "отмъщение".
Ако не е "отмъщение", значи няма да допуснеш да е изневяра (т.е. ще си позволиш да бъдеш с друг, когато вече не си с мъжа, на когото "изневеряваш").

Истинската изневяра е или моментна грешка, или обикновена подлост.
Ако е първото, е проява на слабост. Ако е второто, е липса на самоуважение.

Някои могат (поне веднъж) да простят чужда грешка, защото всеки може да сгреши.
Но как да простиш на някого, който, преди да обиди теб, е обидил себе си (не заради моментна слабост).
Все едно да осъдиш на смърт самоубиец.

(или обратно: "Все едно да помилваш самоубиец.")
Виж целия пост
# 9
Замислих се и аз. Досега не съм мислила по този въпрос, но сигурно има причини, които биха ме накарали да изневеря. Дано не ми се случва и налага!
Ако обаче се случи причините най-вероятно ще са-липса на внимание и уважение, но най-вече липса на страст, защото всяка жена обича да се чувства желана. Ако спра да се чувства желана от съпруга си, ако усетя, че вече не съм секси и единствена за него сигурно инстинктивно ще потърся другаде мъжко внимание. Разбира се ако липсва любов, то тогава нещата са от ясни по-ясни. Като цяло обаче смятам, че жените, които изневеряват го правят, защото мъжете им вече приемат отношението към тях като навик и не се стараят да има страст и романтика. Влезли са в коловоза на ежедневието и като не им остава време да обърнат глава и да видят, че жената всъщност има нужда от нещо друго, то тя......си намира друг, които да я приласкае и да я накара да се чувства единствена и незаменима пък било то и само в леглото.
Ей на такива разсъждения ме наведе тази тема.
Виж целия пост
# 10
Замислих се и аз. Досега не съм мислила по този въпрос, но сигурно има причини, които биха ме накарали да изневеря. Дано не ми се случва и налага!
Ако обаче се случи причините най-вероятно ще са-липса на внимание и уважение, но най-вече липса на страст, защото всяка жена обича да се чувства желана. Ако спра да се чувства желана от съпруга си, ако усетя, че вече не съм секси и единствена за него сигурно инстинктивно ще потърся другаде мъжко внимание. Разбира се ако липсва любов, то тогава нещата са от ясни по-ясни. Като цяло обаче смятам, че жените, които изневеряват го правят, защото мъжете им вече приемат отношението към тях като навик и не се стараят да има страст и романтика. Влезли са в коловоза на ежедневието и като не им остава време да обърнат глава и да видят, че жената всъщност има нужда от нещо друго, то тя......си намира друг, които да я приласкае и да я накара да се чувства единствена и незаменима пък било то и само в леглото.
Ей на такива разсъждения ме наведе тази тема.

Много точно казано!
Виж целия пост
# 11
Най-вече мъжа ми. Или момент на слабост, но в такава ситуация трудно мога да се окажа.
Виж целия пост
# 12
Ако някога погледна друг мъж, то навярно ще е породено от факта, че съпругът ми е спрял да ме уважава и разбира, ако сме загубили онова, което ни свързва. Дано никога не става!  Praynig
Не мисля, че сексът е водещ при жените, т.е това, което би накарало една жена да погледне друг мъж съвсем не е желание за секс / според мен то идва на по-късен етап/, а нуждата от разбиране, подкрепа и близост.
При всички положения преди да се замисля за друг, първо бих си опитала да оправя отношенията със съпруга си.
Темата е чудесна!
  bouquet  bouquet  bouquet
Това е и моето мнение Peace
Виж целия пост
# 13
Липсата на уважение,внимание,разбиране.

Ама това не е ли за тема "Какво би ви подтикнало към раздялата".

По-честно е сякаш.

Изневярата сама по себе си е лъжа.
Лошо нещо е.
Вярващите ще ви кажат, че е "грях" - има си даже специална заповед.
А тука отговорите май я описват малко нещо като "законна самоотбрана".

Виж целия пост
# 14
Наведе ми на дълбок размисъл  newsm78
Ако някога погледна друг мъж, то навярно ще е породено от факта, че съпругът ми е спрял да ме уважава и разбира, ако сме загубили онова, което ни свързва. Дано никога не става!  Praynig
Не мисля, че сексът е водещ при жените, т.е това, което би накарало една жена да погледне друг мъж съвсем не е желание за секс / според мен то идва на по-късен етап/, а нуждата от разбиране, подкрепа и близост.
При всички положения преди да се замисля за друг, първо бих си опитала да оправя отношенията със съпруга си.

Темата е чудесна!
  bouquet  bouquet  bouquet

И аз мисля така.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия