Какво предпочитате избор на екип или епидурална?

  • 1 546
  • 42
какво предпочитате избор на екип или епидурална упойка казаха ми че не била подходяща за хора с ниско крьвно като мен?
Виж целия пост
# 1
Само не разбрах каква е връзката между избора на екип и епидуралната упойка? Не може ли идвете? newsm78
А по въпроса - аз нямам намерение да ангажирам екип, но може би ще се възползвам от епидурална упойка. Аз също съм с ниско кръвно и малко се притеснявам. Да кажат мамите, които са минали по този път вече. Hug
Виж целия пост
# 2
И аз не разбрах  Shocked , все едно да питаш ботуши ли искаш или вечеря? newsm78
И двете заедно предпочетох.

А по въпроса за епидуралката, аз бях цяла бременност с кръвно 90/60 и изобщо нямах проблем с упойката, зависиот дозировката, след като родих няколко часа по-късно се разхождах напред-назад съвсем спокойно.
Виж целия пост
# 3
За по-сигурно бих предпочела и двете. Mr. Green
Виж целия пост
# 4
И аз не разбрах  Shocked , все едно да питаш ботуши ли искаш или вечеря? newsm78
И двете заедно предпочетох.

А по въпроса за епидуралката, аз бях цяла бременност с кръвно 90/60 и изобщо нямах проблем с упойката, зависиот дозировката, след като родих няколко часа по-късно се разхождах напред-назад съвсем спокойно.

И аз така.Само дето шевовете ме опъваха... Confused
Виж целия пост
# 5
и двете
Виж целия пост
# 6
Нито едното, нито другото... Раждах без да избирам екип, защото ме беше страх да не би да закъснеят с идването в болницата  Mr. Green (беше ми за пръв път все пак, откъде да знам, че ще отнеме 7 часа  Embarassed) А от епидуралната също ме беше страх - че няма да усетя напъните и може да навредя на бебчо.
Виж целия пост
# 7
Аз цялата бременност я изкарах с кръвно 60/90 и не съм имала проблеми с епидуралната. Екип не си избирах, защото реших, че няма смисъл
Виж целия пост
# 8
епидурална.
не я исках, страх ме беше защото ми беше първо раждане и не знаех как ще се справям с напъните ако съм с упойка. сега може би малко съжалявам. повече обаче всъщност съжалявам че не знаех че мога да откажа окситоцина(нали така се казваше гадната система).
Виж целия пост
# 9
И двете Peace
Виж целия пост
# 10
Какво е общото между екипа и епидуралната?  newsm78
Аз лично раждах без екип и без упойка. Справихме се чудесно и само с хубави спомени!  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
И екип, и епидурална. Едното не изключва другото.
Виж целия пост
# 12
Какво е общото между екипа и епидуралната?  newsm78
Аз лично раждах без екип и без упойка. Справихме се чудесно и само с хубави спомени!  Mr. Green
PeaceРодих много бързо и лесно Simple SmileНо ако трябва да избирам бих избрала екип Grinning
Виж целия пост
# 13
Аз бях с мой си доктор и с епидурална.С ниско кръвно съм и по едно време от епидуралната ми се доспа, извиках анестезиолога той ми премери кръвното /кръвното ми беше много паднало, но не помня точно колко беше/, но човечеца веднага ми вкара нещо в системата и се оправих за 3 минути и след 30 мин. родих бързо и лесно.Така че съм и за двете!  Peace
Виж целия пост
# 14
И екип, и епидурална. Едното не изключва другото.

И двете разбира се.
Аз също съм с ниско кръвно и двете раждания съм нямала никакви проблеми Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия