Препоръчайте ми пудра или ......-

  • 661
  • 9
някакъв препарат против мириса от обувките.Започна да се затопля и мъжът ми има проблем.Ккаво ли не прави.
Ползвахме на Орифлейм пудрата и какво ли още не
Вие от какво сте доволни  bouquet
Виж целия пост
# 1
  Веднага казвам-спрей против изпотяване на крака на "КОКОНА КОЗМЕТИКС"-продава се в аптеки и парфюмерии.Аз го купих от аптечен склад-братовчедка ми работи в него и каза,че се зарежда този продукт от мн.клиенти-ап-ки,т.е.търсят го!Струва около3-4 лв.,200 мл.,освежава краката.Бълг.производство е.Има  от тази фирма и козметика за бременни,майки,...
Виж целия пост
# 2
Ние цялата къща ползваме едно като спрей на KIWI - Fresh Force и сме много доволни  Peace
Виж целия пост
# 3
 Peace
Виж целия пост
# 4
Ние цялата къща ползваме едно като спрей на KIWI - Fresh Force и сме много доволни  Peace
Oт  къде да го купя
Виж целия пост
# 5
Преди време имаше пудра на Орифлейм.
Виж целия пост
# 6
Ние цялата къща ползваме едно като спрей на KIWI - Fresh Force и сме много доволни  Peace
Oт  къде да го купя
Уби ме с този въпрос незнам  Embarassed мъж ми има задачата да го купува, предполагам в Билла го има, там съм мяркала продукти на KIWI.
Виж целия пост
# 7
Тук има доста интересни неща против миризма на крака
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=162363.msg3150028;topicseen#msg3150028
Виж целия пост
# 8
В един форум бях чела,че за този проблем използваха обикновена сода за хляб.Ръсят се със сода стелките на обувките и се обуват с измити крака и чисти чорапи.Миризмата изчезвала.Имаше много добри отзиви за този метод.
Виж целия пост
# 9
А как гледаш на идеята за антибактериални стелки на Шол? Те имат нещо си вътре, което убива миризмите, струват околво 15 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия