Хелен Дорон

  • 25 464
  • 128
Здравейте, мами. Тъй като се очертава да живеем в глобалното село Земя, съм се замислила за езиковата подготовка на малкия. Днес, както си пътувах сутринта, видях реклама за езиков курс по английски, по системата на Хелен Дорон. Намерих им сайта и информация, как протича обучението и тежко съм се замислила, дали да не го пробваме. Ако някой знае нещо, моля да сподели.
Виж целия пост
# 1
Здравейте, мисля че аз знам най-много за тези курсове в София, защото съм една от водещите. Курсовете са на 7 нива. Първото е за бебенца (Baby's Best Start) от 3 месеца до 20 месеца, второто - English for Infants- e за дечица до 4 години и т.н.

Това е единствената възможност за системно ранноезиково обучение на дечицата ни, като изключим частните детски градини.

Уроците се провеждат в детски клуб Двете Феи в Лозенец, ул. Страцин 4. Който иска да дойде на показен урок нека ми пише на лични.
Виж целия пост
# 2
Само в София ли ги има тези курсове?
Виж целия пост
# 3
За момента има курсове само в София за съжаление, но живот и здраве от септември ще предложим и на децата от други градове обучение.
Еделвайс, Вас кой град Ви интересува?
Виж целия пост
# 4
Мен ме интерсува Велико Търново,много се надявам да ви е в списъка.
Виж целия пост
# 5
мен ме интересува Русе!
Виж целия пост
# 6
а има ли други езици, освен английски?
Виж целия пост
# 7
Дъщеря ми посещава тези уроци и искам да ви уверя, че просто нямат алтернатива. Езикът се усвоява в контекст и в игрови ситуации и абсолютно веднага детето може и иска да използва наученото.
 Няма нищо общо с папагалското наизустяване на думи ( с лошо призношение), което се практикува по детски градини и школи.
За сравнение също мога да кажа, че голямата ми дъщеря беше 3 години в частна градина, с всекидневни  newsm78  занимания по английски и макар да знаеше стотици думи, песни и стихчета, не разбираше и не говореше езика дори и наполовина  на малката (ходи от 6 месеца в Хелен Дорон).
Виж целия пост
# 8
Мен ме интересува има ли изискване за определо речников запас на български преди детето да започне да учи английски.
Виж целия пост
# 9
Здравейте Simple Smile,
мен ме интересува заплащането. Щерка ми е на 3г, и 10 месеца.
лек ден
Виж целия пост
# 10
Здравейте Simple Smile,
мен ме интересува заплащането.


взе ми го от клавиатурата   Sunglasses
Виж целия пост
# 11
Нека и за да се включа в темата.Имам 2 дечица - на 7г. и на 3,5г., които от миналата година посещават въпросния курс по английски.Мога да кажа, че съм доволна, защото на децата им е забавно, а същевременно са научили доста, като за деца, които досега не са учили чужд език!
Виж целия пост
# 12
За Бургас ми беше питането .............
Тук ще има интерес - бъдете сигурни, има май само една частна детска градина, а и там какво ли се учи ..........
Виж целия пост
# 13
       Да попитам и за Пловдив? Дали ще има скоро и при нас?
Виж целия пост
# 14
Здравейте, мисля че аз знам най-много за тези курсове в София, защото съм една от водещите. Курсовете са на 7 нива. Първото е за бебенца (Baby's Best Start) от 3 месеца до 20 месеца, второто - English for Infants- e за дечица до 4 години и т.н.
Божееееее, какво ли няма да измислят вече, за да удовлетворят болните родителски амбиции.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия