разтроиство????

  • 725
  • 9
малкото ми бебче има разтроиство от 2дена от както му биха ваксина дигна и темпаратура  но тя спадна незнам какво да правя пак и минахме на адаптирано мляко nutrilon кажете какво да правя  newsm78
Виж целия пост
# 1
Откакто е сменено млякото ли е с разстройство, или сте сменили млякото, защото е с разстройство, не разбрах? И колко е голямо бебето?
Виж целия пост
# 2
на 4 МЕСЕца и от както го сменихме е  newsm78
Виж целия пост
# 3
На какво мляко е бил преди това и защо е сменено? Захранен ли е с нещо?
Виж целия пост
# 4
беше на капма само засега сме само на сокчета но пюре му дадох само вчера пак тя вече си бешер с разтроиство тогава аз си мислих че е от ваксината но вече 2-3ден е така
Виж целия пост
# 5
сменихме го защото ми намаля кармата и я дохранвам
Виж целия пост
# 6
Захранила си вчера с пюре ли?
Какво пюре?
Ако е захранен с пюрета и сокове - вземи му сок на Hipp - ORS2000 се казва, той е специално за разстройства. Каши яде ли?
От ваксината се вдига Т, но за разстройство не съм сигурурна дали фигурира сред страничните реакции. Спри му плодовете, давай много вода. Свари му оризова вода и я давай вместо неговата вода. Чай от шипка също и редувай с оризовата вода.
Обади се на педиатъра да не прави някаква алергия към АМ!
Виж целия пост
# 7
една лажичка сам му дала вчера пюрето е моркови и картофи мерси много все пак  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 8
Трябва да захранваш само когато бебето е в отлично здраве.
Температура, разстройство - тогава е недопустимо.  Naughty Даже едни сополи да има, пак не се захранва, докато бебето не е съвсем добре.
  Peace
Виж целия пост
# 9
Посещението при педиатъра е задължително. Моят дребосък имаше разстройство до преди седмица. В началото не ме притесняваше, но като продължи 3 седмици и стигна до 7-8 пъти на ден да ака вода, стана лошо.

Отиди на педиатър да го прегледа и ако се налага да пусне изследвания.

Междумременно можеш да даваш рехидратиращия разтвор на Hipp ORS 2000, за да не губи електролити.
Освен това е добре, ако ще даваш АМ да ползваш лечебна Хумана. Тя е специално за деца със разстройство. Не е лоша. Преди беше много гадна, но сега са я овкусили и децата си я хапват.

За другите неща - аз по препоръка на педиатъра давах печена ябълка между храненетата и пюре от варени моркови с малко сол, но моето дете е по-големичко, така че за тези неща е добре да се консултираш преди да започнеш да ги даваш.

И много внимавай с какво захранваш. Моят син се оказа, че има непоносимост към сините сливи, които в комбинация в Фризовома бяха довели до това. Доста трудно оправихме положението, така че вземи мерки навреме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия