Видяхте ли това?Или пак за интеграцията

  • 3 935
  • 22
http://www.1school4all.org/Camp/Web/Home.aspx

Все пак ,някой ден, и нашите деца ще бъдат едни от всички Hug
Виж целия пост
# 1
Стана ми мъчно само, че когато една мама им се обадила по телефона, за да потърси помощ именно за интегрирането на детето си с диспраксия в масово училище те и отговорили, че не се занимават с децата, а само с рекламата..... без коментар.
Виж целия пост
# 2
Мисля си,нали точно от там се тръгва!
Реклама, всъщност е груба дума и не е точно да се каже така,но информация да.Нали това е идеята-да информира хората,да се шуми постоянно,да показва че има и по различни хора от тези ,които виждаме всеки ден по улицата.И за да свикне обществото да не ги определя като различни,а и те да се движат спокойно по улиците,не трябва ли точно това-реклама?
И ако ,рекламата е поднесена подходящо,някой ден интеграцията ще е факт Peace
А ако разгледате подробно сайта ,ще видите че партньори са много институции,включително и Министерство на образуванието и Агенция за закрила на детето,но основно телевизии и радиостанции,значи целта е такава-да се рекламира и информира Peace Hug
Виж целия пост
# 3
Вики и мама, права си, че рекламата е важно нещо, но ако под нея не стои нищо - тогава... Надявам се, че хората правят ценни неща и ще започнат да се занимават и с децата - защото, колкото и слаба да съм по английски заглавието на организацията им всъщност е "Спасете децата"...
Виж целия пост
# 4
Стана ми мъчно само, че когато една мама им се обадила по телефона, за да потърси помощ именно за интегрирането на детето си с диспраксия в масово училище те и отговорили, че не се занимават с децата, а само с рекламата..... без коментар.

И аз мисля, че е повече реклама. Много ще се радвам това
http://www.1school4all.org/Camp/Web/Home.aspx

Все пак ,някой ден, и нашите деца ще бъдат едни от всички Hug

да стане в действителност, защото в България е трудно осъществимо, като че ли още не се осъзнава и разбира проблема. Нали сме си все "криворазбрана цивилизация".

Виж целия пост
# 5
Аз все повече губя надежда,за интеграцията .
Не знам колко поколения трябва да минат...
Виж целия пост
# 6
Надеждата умира последна... не се отчайвайте, така предавайки се няма да постигнем нищо.

Ще огрее светлина и на нашата улица. Аз ще го изпитам след 2 години на гърба си. Като тръгне малката ученичка... малеее ooooh! хич не си я представям - да чете и пишееее #Crazy
Виж целия пост
# 7
Губя надежда,защото днес за пореден път се убедих Mr. Green
Пиша в един бебешки форум и там всички са "нормални майки" с  "нормални деца",изключенията сме може би 6-7 майки. Когато някой публикува мнние ,различно на масата бива веднага изяден и подигран.Как мога аз да се надявам на толерантност и разбиране от децата,след като самите родители не са такива? Embarassed
Естествено има добронамерени и толерантни,но те са единици ... и не се включват в такива спорове...Объркано стана,но и на мен ми е объркано ooooh!
Rosoneri,пу-пу;)имате още време Grinning,дано дотогава наистина нещо да се промени и аз също от скептик да стана оптимист.
Виж целия пост
# 8
Как мога аз да се надявам на толерантност и разбиране от децата,след като самите родители не са такива? Embarassed
Точно с децата е по лесно. А иначе, само за статистиката, добре дошла в клуба на черногледите.
Виж целия пост
# 9
Ellza е права!!!! За да са толерантни децата трябва първо да са възпитани така от родителите си.........., а това ще стане със смяната на много поколения (ако въобще стане Sad).
  Много се говори за интеграция, но просто нашето общество не е дорасло за такава.... и  повечето е просто една поза за пред другите държави: Ето вижте ни и ние сме от Европата!!!!!!
Да, ама за съжаление сме минали доста покрай нея Cry

Wolf, а мен ще ме приемете ли в клуба??????????
Виж целия пост
# 10
Добре дошла, NiPre, в клуба на черногледите! Ще отворя тема с анкетка да се преброим.
Продължавам да твърдя че спечелването на децата за интеграцията е по-лесна. С реклами, с една детска градина за всички, с едно училище за всички.
Виж целия пост
# 11
Wolf,какъв е тоя клуб я слагаите розовите очила и смело напред.

Продължавам да твърдя че спечелването на децата за интеграцията е по-лесна. С реклами, с една детска градина за всички, с едно училище за всички.
Съгласна съм.  Hug Моето дете върви по този път и той не е никак труден./за сега/
Виж целия пост
# 12
Браво Wolf,звучи страхотно - една детска градина за всички,едно училище за всички.Но за да стане това пак зависим от разни госпожи,директори,инспектори и куп други възрастни.Защото мен вече ме отрязаха от една детска градина, в която има групи за интеграция.За масова не си и помислям.Как другите деца да бъдат толерантни с нашите като нямат възможност да общуват с тях.
Чувала съм доста неща за интеграцията в нормалните държави,но за тук ми звучат като научна фантастика.
Много се ядосах!Спирам засега!
Виж целия пост
# 13

Продължавам да твърдя че спечелването на децата за интеграцията е по-лесна. С реклами, с една детска градина за всички, с едно училище за всички.

Точно това исках да ви покажа в онзи сайт.Явно и други мислят ,че точно от там се тръгва и го е направил Peace
Но в началото някой не ме разбра,Wolf,добре че си ти bowuu
Искам да ви кажа,че през последната година бях в една западна и две източни държави и мога да твърдя със сигурност ,че нашата се приближава вече повече към западните,затова аз ще се въздържа от членство в клуба  Wink
Виж целия пост
# 14
Искам да ви кажа, че този уйкенд "Спаси децата" и Оля - логопедката дето пише тук са организирали заедно една конференция за дислексията. Скоро материалите ще бъдат качени на сайта им. та май дължа извинение - правят нещо и за децата и то много.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия