Компютър за едно глухо дете. Можем ли да ощастливим един сладур?

  • 1 672
  • 32
Ето линк към една друга тема, която пуснах.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=172219.new#new
 Там ме посъветваха да помоля за пореден път форумското общество за помощ. Напълно осъзнавам, че това не е като да се спаси човешки живот. Не толкова спешно. Но за това дете е много важно. Той би помогнал за развитието му и за това да се чувства като всички останали деца в училище.Ако някой може да помогне с машина или желая за събирането на пари за такава- има няколко нелоши в продавалника за около 300 лв.- нека пише тук в темата или да ми пише на лични. Благодаря ви много. Знам колко добри хора има тук.
 Hug
Виж целия пост
# 1
Както вече писах на Yosarian, аз мога да дам компютър, но той за съжаление е без монитор. Ако някой може да помогне само за монитор, нека да пише (тук или на лични).
Виж целия пост
# 2
Писах ти.
От София съм.
Виж целия пост
# 3
Май е по- добре да пишем само в темата, че иначе само си препредаваме.
За сега компютъра е наличен. Само трябва да ида да го взема.
Виж целия пост
# 4
Писах, обаче на Г-бейби
Имам монитор, но е много стар. 14 инча 800х600 макс.
Кабела не е в ред и бягат цветовете от време на време.
Виж целия пост
# 5
Ми не знам дали ще стане с този монитор, в смисъл ако дава много дефекти?
Виж целия пост
# 6
...ако не намерите друг...
Виж целия пост
# 7
Е, да... Дано все пак се появи нещо по-добро.
Виж целия пост
# 8
Aз съм казвала няколко пъти, че имам наличен един доста стар комп (по спомени Cyrix 233, 13GB диск), с 14" монитор. Нищо особено, но върши работа за начално обучени, MS Office и т.н За филми не става, разбира се (в случая няма и нужда), но за музика - да.

yosarian, нали ви бях писала за него преди месеци...
Виж целия пост
# 9
Имам стар монитор. Предлагам го.
Виж целия пост
# 10
И аз май намерих от приятел. Значи, какво да правим, Yosarian?
Виж целия пост
# 11
ами кажете параметрите на компютрите и мониторите и да направим оптималната кофигурация.
Виж целия пост
# 12
Е тук вече се затрудних, за компютъра ще мога да отговоря чак довечера, а за монитора ми казаха само, че е 14" Proview.
Виж целия пост
# 13
О, моя е много стар, така че другия е за предпочитане.
Виж целия пост
# 14
IBM, 14 инча. Брат ми твърди, че леко размазани излизали буквите. Аз си го ползвах до скоро, смених го преди три седмици.
Наистина трудно се чете дребен шрифт. Иначе цветовете са ОК според мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия