Сменяте ли памперса през ноща?

  • 5 958
  • 126
Вчера Калоян хапна в 22.00 ,заспа в23.00 и към 4 се размърда и ми се стори ,че е се е наакал и много се почудих дали да станеме за смяна на пампа.Станах де.Смених му го,беше се доста напишкал,цокна от мен малко и заспа пак.
Питането ми е -Вие как процедирате в такива ситуации?
Виж целия пост
# 1
Като беше малка и ядеше вечер сменях ако има аки - баки, сега сме големи и спим по цяла вечер  bowuu
Виж целия пост
# 2
Аз лично не го сменям,само ако е наакана тогава.
Виж целия пост
# 3
В началото дъщеря ми пълнеше памперса на всяко хранене, така че и през нощта го сменях.Сега не го сменям, освен ако не е наакана  Peace
Виж целия пост
# 4
сменях след последното хапване и я слагах да спи, после чак на сутринта. е ако се въртеше и усетех че й е некофортно го сменях - винаги имаше защо... Hug
Виж целия пост
# 5
Аз лично не го сменям,само ако е наакана тогава.
Виж целия пост
# 6
Сменях първите два, 4е и три месеца .Тигава има6е ако винаги след ядене.И сега продължава да яде ве4ер но ака само сутрин като стане  Peace
Виж целия пост
# 7
Винаги преди да яде през нощта я проверявам, и ако има аки, сменям памперса. Даже нощес мъж ми стана.... цялата се беше изцапала  Sick после си я накърмих, де Wink
Виж целия пост
# 8
Не го сменям, и никога не съм го сменяла. Вики не се нааква през ноща (от самото начало).
Той принципно ме вдига по 1234567 пъти на нощ, и гледам бързо да го приспя. Ако сменя пампата ще се събуди съвсем и после няма заспиване поне час Tired
Виж целия пост
# 9
първите месеци, когато акаше и през нощта, сменях само ако се е събудила. иначе не. но тя не е с много бяла кожа и не се подсича лесно.
Виж целия пост
# 10
Не, само по изключение, ако е била наакана.
Виж целия пост
# 11
Да сменям го ако е акана,дъщеря ми немож да търпи да седи наакана ако седи малко с акото и почва един голям рев докато не го сменя Simple Smile

Виж целия пост
# 12
не
Виж целия пост
# 13
 Ако са били наакани задължително. PeaceИначе само ако памперса е пълен.
Виж целия пост
# 14
Никога не съм сменяла памперс през нощта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия