Анжелина и Брат осиновиха виетнамче

  • 1 559
  • 27
Преди малко по тв съобщиха, че Анджелина Джоли  и Брат Пит си  осиновили 4-ри годишно виетнамче .  family6 сладури - да си ги гледат с радост Hug
Виж целия пост
# 1
ми браво, вместо да се занимават с дрога и пиене, както повечето звезди, да гледат дечица Peace
Виж целия пост
# 2
ми браво, вместо да се занимават с дрога и пиене, както повечето звезди, да гледат дечица Peace

И аз това си мислех, ако всички богати хора осиновяваха по едно дете...
Виж целия пост
# 3
Страхотни са.
И аз току що гледах по новините.
Виж целия пост
# 4
Хех, супер Simple Smile Сигурно е много хубаво да имаш толкова братя и сестри Grinning
Спомням си преди много години, даваха един филм, мисля, че пак беше за една актриса, която беше осиновила много много деца, 12 или 20 май бяха Grinning
Виж целия пост
# 5
Много са ми сладки и на мен.Да са живи и здрави и те и дечицата им Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Уди Алън и Миа Фароу са от шампионите.
Също и една чернокожа танцьорка навремето, но съм забравила как се казваше.
Виж целия пост
# 7
Уди Алън и Миа Фароу са от шампионите.

Там покрай Уди Алън и едно от осиновените им деца- една с дръпнати очи имаше някаква афера навремето, ако не ме лъже паметта?
Виж целия пост
# 8
Ей го ...   Hug


Виж целия пост
# 9
Аз си харесах и едно друго  Laughing
Виж целия пост
# 10
Всички са големи сладурчета и заслужават добър живот!
Виж целия пост
# 11
Аз си харесах и едно друго  Laughing

И аз още две други Grinning
Виж целия пост
# 12
Страхотни са! Hands Clap
На тяхно място щях да искам свое Confused Embarassed
Виж целия пост
# 13
имаше афера между У.Алън и една от дъщерите им. уж била изнасилвана и т.н. newsm78
Уди Алън и Миа Фароу са от шампионите.

Там покрай Уди Алън и едно от осиновените им деца- една с дръпнати очи имаше някаква афера навремето, ако не ме лъже паметта?
имаше афера между У.Алън и една от дъщерите им. уж била изнасилвана и т.н. newsm78 никой не знае какво е било. като виетнамката на Б. Димитрова...
Виж целия пост
# 14
Сигурно е много трудно да избереш само едно. Като ги видях на снимката всичките и ми стана малко тъжно. Ясно е, че не могат да осиновят всички, но не е лесно да посочиш едно от тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия