проблемно забременяване

  • 2 441
  • 14
Искам  да се обърна към всички двойки, за които зачеването се оказва проблемно без явна медицинска причина.При мен бе същото на 37г. съъм при първи опити за бебе със съпруга ми не се получаваше сперматозоидите му бяха с ниска подвижност и ни препоръчаха инсемининация, аз се въздържах въпреки възрастта ми. Четох тук за баба Куна от с.Славщица /отбивка от магистралата за Варна/ съпруга ми ходи октомври, тя ни даде рецепта с билки и каза, че началото на август ще имаме момче. На следващата овулация през ноември бях бременна и вече знаех, че е така като каза баба Куна и всичко до сега е така. Не се колебайте идете при нея, оставете предрасъдаци и всичко подобно. Каквото и кажа за тази жена, няма да е ...... няма такива попли думи.
Виж целия пост
# 1
Извинявай, но нещо не схващам анкетата newsm78
Виж целия пост
# 2
Жената иска да изкаже благодарности на баба Куна,която явно им е помогнала HugКакво по-хубаво от това Joy Joy JoyЧестито и лека бременност ти желая от сърце  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 3
Така. Това го схванах Много хубаво, Браво и Честито Hug Леко ременеене
Но анкетата за какво е? newsm78
Виж целия пост
# 4
Объркала се е просто. Пуснала е анкета без да иска.
Браво, за зачеването и късмет!   bouquet
Виж целия пост
# 5
А къде е тази баба Куна?

За първи път чувам за нея. Имам приятелка, която от 2 години се опитват със съпруга си  да имат дете, но не става, защото е с тънки и много нагънати тръби.   
Дано и баба Куна и помогне като на теб, но ми дай адреса и.
Виж целия пост
# 6
Ох незнам. Много се радвам за мамата. Но нека все пак, да не се дава такава надежда на хората, за да не останат с големи разочарования.
Виж целия пост
# 7
Честито! Лека и безпроблемна бременност   bouquet
Виж целия пост
# 8
ЧЕСТИТО!
Лека и безпроблемна бременност!
Виж целия пост
# 9
Първо: Честито!
Второ: При вас е имало явна медицинска причина - намалена подвижност. Билките са ви помогнали - ок. Но постинга ти ми звучи  като прокламация.
Виж целия пост
# 10
Честито  bouquet! Не е важно как, важното е, че ще има бебе Grinning

Все пак не мога да се въздържа, да не изкоментирам, че ми се струва много рисковано на 37 г. да не се обърнеш към традиционната медицина, а да се насочиш към баба Куна. Определено една добре направена инсеминация е по-надеждния и безрисков начин. Но важното е, че си успяла - независимо дали от билките или е било просто късмет. А тези, които също ще се доверят на баба Куна, съветвам все пак да не изоставят и традиционната медицина. Има проблеми, срещу които билките са безсилни.
Виж целия пост
# 11
Честито, лека бременност и едно здраво и хубаво бебче!
Момичето е споделило своя случай, хайде да не ставаме съдници, нека всеки сам направи за себе си своите изводи Peace
Виж целия пост
# 12
Честито и лека бременност!
Виж целия пост
# 13
съгласна съм с Лекси! и тук не сме съдници, това е форум за мнения, който се дразни от мнение различно от неговото да не чете   bouquet
Виж целия пост
# 14
Честито  bouquet! Не е важно как, важното е, че ще има бебе Grinning

Все пак не мога да се въздържа, да не изкоментирам, че ми се струва много рисковано на 37 г. да не се обърнеш към традиционната медицина, а да се насочиш към баба Куна. Определено една добре направена инсеминация е по-надеждния и безрисков начин. Но важното е, че си успяла - независимо дали от билките или е било просто късмет. А тези, които също ще се доверят на баба Куна, съветвам все пак да не изоставят и традиционната медицина. Има проблеми, срещу които билките са безсилни.
Напълно подкрепям.
  202uu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия