Как се спира хълцане?

  • 24 058
  • 18
Дайте съвет как се спира хълцане.. голям човек (30г.), че от снощи не е спрял... Shocked Вече е опитано с вода, хляб и задържане на въздуха...
Някой ако се сеща нещо друго да казва..
Виж целия пост
# 1
Сексът помага Wink
Виж целия пост
# 2
Сяда на стол и си хваща ръцете зад гърба.Накланя главата на зад и друг започва да му дава да пие от чаша вода.Целта е не да го задави с водата, ами хълцащия да пие със силно наклонена глава колкото може по-бавно.Гаранция, че ще спре да хълца.
Виж целия пост
# 3
Ще ти напиша,но не знам дали ще го схванеш правилно!
Една чаша с вода-навежда се да пие,но не я лапва от нормалната страна,а си извива врата на пред и я лапва от от отсрещната-много е неудобно(дано ме разбра) и пие така,ще се улее,ама карай!Всъщност от нормалната страна като се пие,долната устна допира чашата,а като е от другата,чашата застава на горната устна се пие с небцето ooooh!
Ох дано ме разбираш! Та пие така и после пие пак ,но по-нормалният начин!Прави го последователно,без да прекъсва!Изпива половината по-единия начин и другата половина по-другият! Пиши да кажеш стана ли!  bouquet
Виж целия пост
# 4
1.Поемаш си въздух и без да издишаш пиеш 3 глъдки вода.След това дишаш нормално и хълцането спира.
2.Да те оплаши някой
Виж целия пост
# 5
Да я пие тая вода с плътно запушени уши. Просто.
Виж целия пост
# 6
Сяда на стол и си хваща ръцете зад гърба.Накланя главата на зад и друг започва да му дава да пие от чаша вода.Целта е не да го задави с водата, ами хълцащия да пие със силно наклонена глава колкото може по-бавно.Гаранция, че ще спре да хълца.

това е и моят изпитан метод. Работи на 100%. Целта е главата да е наведена толкова назад към гърба, че преглъщавето на водата да е максимално затруднено.
Виж целия пост
# 7
Да изяде лъжичка захар. Ако не помогне, да повтори.  Peace

Само не ме питайте по какъв начин въздейства хрупането на кристална захар върху диафрагмата, не помня. Обаче действа!
Виж целия пост
# 8
Лимон - няколко капки и за кисело мляко съм чувала
Виж целия пост
# 9
Знам разновидност на метода от Биляна,но по-лесна.
Сяда на стол,вдига ръце и сключва дланите зад врата.Добре поема въздух и някой му подава чаша вода.Целта е междуребрените мускули да са махсимално напрегнати.
Виж целия пост
# 10
и аз знам един начин: натискаш с показалеца на една ръка върха на малкия пръст на другата, останалите пръсти са свити
Виж целия пост
# 11
Супер сте, мерси! .. ще пробва наред..
Виж целия пост
# 12
Ще ти напиша,но не знам дали ще го схванеш правилно!
Една чаша с вода-навежда се да пие,но не я лапва от нормалната страна,а си извива врата на пред и я лапва от от отсрещната-много е неудобно(дано ме разбра) и пие така,ще се улее,ама карай!Всъщност от нормалната страна като се пие,долната устна допира чашата,а като е от другата,чашата застава на горната устна се пие с небцето ooooh!
Ох дано ме разбираш! Та пие така и после пие пак ,но по-нормалният начин!Прави го последователно,без да прекъсва!Изпива половината по-единия начин и другата половина по-другият! Пиши да кажеш стана ли!  bouquet
Eй  това при мене действа на 99 процента, даже само няколко глътки вода ми стигат.
Виж целия пост
# 13
Какво стана?Спря ли хълцането?
Виж целия пост
# 14
и аз знам един начин: натискаш с показалеца на една ръка върха на малкия пръст на другата, останалите пръсти са свити

Това не го бях чувала, много ми хареса Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия