15 дни до термин и течение - нормално ли е?

  • 1 380
  • 17
Здравейте,
Остават ми 15 дни до термина,  а от няколко дни имам някакво течение, което не ми прилича на тапата. Нормално ли е или има нещо нередно? Дали не предвещава предстоящото раждане?
Виж целия пост
# 1
иди на лекар. това че имаш 15 дни до термина, нищо не означава. а откъде знаеш как изглежда тапа, че да не ти прилича. ( аз също не знам де ) newsm78
Виж целия пост
# 2
А какво представлява течението? Ако е бистро като водичка може да ти изтичат и водите, най добре отиди до болница да провериш.
Виж целия пост
# 3
А какво представлява течението? Ако е бистро като водичка може да ти изтичат и водите, най добре отиди до болница да провериш.

И аз това си помислих, ходи да те види доктор за твое спокойствие Peace
Виж целия пост
# 4
А какво представлява течението? Ако е бистро като водичка може да ти изтичат и водите, най добре отиди до болница да провериш.

И аз това си помислих ходи да те види доктор за твое спокойствие Peace

 Peace
Виж целия пост
# 5
не, не е като вода.
Виж целия пост
# 6
Добре де,сега трябва да ти задаваме въпроси ли?
А като бяло течение ли е?
Виж целия пост
# 7
по-скоро да, и не постоянно, а да кажем 1 път на ден.
Виж целия пост
# 8
не разбрах кръв има ли?
Виж целия пост
# 9
И аз си мислех, че имам течение, но като отидах да раждам на датата на термина ми заявиха, че съм родила сухо бебе ConfusedТ.е. не е било течение, ами околоплодните води!
Виж целия пост
# 10
не, кръв няма
Виж целия пост
# 11
по-скоро да, и не постоянно, а да кажем 1 път на ден.
На мен лично ми се засили бялото течение няколко седмици преди термина.
Най-добре се посъветвай с гинеколога си Peace
Виж целия пост
# 12
На мен лично ми се засили бялото течение няколко седмици преди термина.

И при мен е същото, за всеки случай ми изписаха ми свещички.
Виж целия пост
# 13
АЗ си мислех че е засилено течение ,а се оказа че са ми изтичали околоплодни води по- малко , проверих за всеки случай с йод и тъй като не позеленя бях сигурна че е просто течение , след 8 часа вечерта започнах да не мога да вървя и ме срязаха адски болки , оказа се че раждам не обяд , а от сутринта , но тъй като съм с висок праг на болка , а и имам и дископатия не съм обърнала внимание на първите контракции . Най - добре ако е бистро течение или не си убедена какво е  да те види лекар
Виж целия пост
# 14
Не се притеснявай защото повреме на бремеността по принцип се засилва течението и гъбички се появяват, поне при мен се появиха към 7-8 месец и ги лекувах със свещички.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия