Как се прави тази работа от майсторите (сикиш бурма панер)

  • 9 522
  • 13
Сикиш - ... ъъъ, да го преведа ли? Ръгъдъ-дъгъдъ (ама на турски)... Абе, Сеат Ибиса...
Бурма - винт (пак на турски), в случая е със значението "въртеливо"
Панер - не се нуждае от превод.

За да стане ясно всичко, съм приложил и схема:


Жената сяда в кръглата плоскост точно върху дупката. Мъжът е отдолу, като през дупката... ясно.
Плоскостта се завърта. Тя се върти в една посока докато трите въжета (или вериги) не се усучат максимално (същевременно и се издига). След достигане на максимума, по законите на физиката, те (въжетата, веригите) започват да се развиват. След достигане на минимума, в следствие инерцията, те започват отново да се усукват... Целият процес трае от 5 до 30 минути (в зависимост от дължината на въжетата, както и от мъжката способност за задържане на еякулацията)...

Мда, 100сутра...
Виж целия пост
# 1
Това съм го чувала, но изпробвано ли е?
И ако е пробвано в Турция, седящия в основата, жена ли е бил?
Виж целия пост
# 2
А кой върти плоскостта?
Виж целия пост
# 3
А кой върти плоскостта?
Като я засилиш веднъж - сама се върти.
Виж целия пост
# 4
Трябва ли да си p.star и изобщо изисква ли се талант тук  newsm78 Важни ли са чупките в кръста?
Виж целия пост
# 5
а кой му го държи на мъжа, че да нацелва всеки път дупката?  Laughing
Виж целия пост
# 6
Това го имаше онагледено в един филм, "Самсара"  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Шани, то се спуска само нагоре-надолу. Мъжът само трябва да си седи кротък и  ***.
Само че ако засилва мъжът, ще му трябва помощ за първото нацелване наистина. Щото иначе кофти.
Виж целия пост
# 8
Шани, то се спуска само нагоре-надолу...

то туй е ясно. Но свободния ход на тази люлка-постановка е доста повечко от 2-3-4-5 санта Wink Или поне аз така си я представям.

Дона, дай линк към Самсара, моля  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Абе какво сте заразпитвали за мъжа, та за мъжа! Нацелва и завърта! Толкова! Очаквах някоя да попита "А на жената не й ли се вие свят?"... Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Махалото на Фуко. Пак трябва да стои кротко, но ще нацелва веднъж на еди-си колко пъти. То така и доста повече от 30 минути ще отидат. А и на мацето може да му стане скучничко само да се люля.

Добре, питам. Ще й се завие ли свят? Според мен - не. Доста преди това ще й е писнало и ще се е махнала.
Виж целия пост
# 11
100jan,
много дълго пишеш, бре, не
можеш да ме съсредоточиш.
Как после искаш да отговоря.
Виж целия пост
# 12
100jan,
много дълго пишеш, бре, не
можеш да ме съсредоточиш.
Как после искаш да отговоря.
Щях веднага да ти отговоря,при това и кратко... Обаче някакво двусмислие май усетих и се замислих... Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Аз не съм добре с вестибуларния апарат, та явно това изобретение не е за мен. Голямо виене на свят ще падне.

пп. И дайте линк към тая Самсара да видим за какво точно иде реч. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия