моля Ви мами за съвет при избора на количка!!!???

  • 491
  • 5
Предстои ми раждане през м.април и след доста ровене в Интернет и из темите се спрях на няколко модела колички.Ще съм Ви много благодарна, ако можете и този път да ми помогнете със съвет.Моделите на които съм се спряла са Пег Перего Чентро, Чико Кортина със столче за кола и Джордани ми хареса, но е две отделни дръжки и доколкото се запознах било трудно да се управлява с една ръка, ако се наложи разбира се.Грако също много ми харесват, но там пък ще е трудно да ми я доставят от Щатите, а пък тук  емного по-скъпа и Нео -нато са хубави, но не намерих цени за тях, така, че както виждате съвсем се обърках. много ще съм ви благодарна , ако може някой да ми помогне с инфо?!?
Виж целия пост
# 1
От изброентие Пег Перего Чентро Peace
Виж целия пост
# 2
От изброентие Пег Перего Чентро Peace
и аз съм за нея,после за чико-то-то ще го има през април,но не се знае колко е сигурно PeaceА за кое Джиордани става на реч?
Виж целия пост
# 3
GIO 3 per 8-модела включващ и трите неща!
Виж целия пост
# 4
той за цената си е супер също-все пак е 3 в 1 Peace
Виж целия пост
# 5
mimi25bg и аз много се двоумих м/у Пликото и комбинираната на Джордани.
За сега съм решила да взема:
Плико Класико Комплето /625 лв/ http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 5/products_id/166
+ някаква чанта /на Пег Перегро чантата е 95 лв/ - например тази за 16 лв http://www.family-bg.com/catalog/prX_483.htm?osCsid=4088f9f90000 … 49a81822e118b62f1
+ порт бебе /например на Чиполино за 24 лв, тъй като това на Пег Перегро е 162 лв/ Ще ми трябва, за да пренасям бебето от/до гаража, където ще е количката. Освен това при Пликото сенникът се обръща и по този начин бебето може да се сложи "на обратно" т.е. да гледа към теб. Получава се обаче малък наклон, който надявам се да се компенсира с порт бебето.
+ колани на Пег Перегро за прикрепване на други марки столчета към шасито /нямам представа колко струват/
+ столче, но не на Пег Перегро за за 290 или 366, а примерно на Чико за 165 лв
Общо предполагам ще ми излезе около 850-900 лв. т.е. с 150-200 лв. повече от Джорданито, но пък ще има всички "екстри" като него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия