Моля за информация

  • 831
  • 6
Момичета имам нужда от информация. Някой познава ли д-р Георгиева - правела трансфонтанелна ехография, но не знам нищо повече за нея. Ако някой е опирал до услугите и, моля да ми каже кога и къде преглежда.
Виж целия пост
# 1
Ние сме ходили при нея два пъти. Работи в поликлиниката към Университетската педиатрия - на бул. Д. Нестеров, до Центъра по хигиена. Чувала съм добри отзиви за нея от различни лекари...
Виж целия пост
# 2
Преглежда в Педиатрията.Ето телефона там:952-38-40, като се обадиш питай кои дни и часове преглежда, че отдавна сме ходили и не помня, а може да има и промяна.Много е внимателна и аз лично съм и много благодарна- на нея до голяма степен моят Ангел дължи живота си, тя го пое от самото начало и направи всичко възможно детето да се излекува (беше с плевмония и куп други инфекции от раждането) и да няма последствия от апаратното дишане и кувиоза....После периодично 3 месеца сме ходили на трансфонтанелна при нея.Успех ти желая.
Виж целия пост
# 3
Deja Vu, притеснявам се, че на мойта приятелка детенцето е вече на 7 месеца. По принцип личната се съмняваше за хидроцефалия, защото върви с голяма глава, но уж го отхвърлиха. Сега пак се е запритеснявала и искала непременно трансфонтанелна за по-сигурно. Но се съмнявам, че ще се види нещо. Спомням си, че на мойта Ния и правихме такава на 4 месеца и после на 6.
Благодаря ти за информацията - знам аз къде да питам.
Виж целия пост
# 4
Мисля, че може да се види ако не се е затворила фонтанелата само.Върти ми се нещо в главата че вторник гледаше, но звъннете утре и вижте.
Виж целия пост
# 5
Непременно и много благодаря. Hug
Виж целия пост
# 6
прави се и до по-късни месеци
знам че била добра, но аз като ходих минах при др жена - не знам какво да ти кажа - беше внимателна, но аз не разбирам нищо от трансфонтанелна... надявам се да не са пропуснали нещо -за сега МИми от онзи път не е правила никакви припадъци - ако е било такова
Иги мисля ходи при нея - тя ще ти каже съвсем пресни впечатления
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия