Често ли ви прекъсва кабелната?

  • 651
  • 10
Не знам как е при вас,но на нас често ни се случва (особено сутрин)да нямаме кабелна и то по 2-3часа.Ама ми писна да им звъня и да питам какво става.
Ей го на,сега пак няма от 9 сутринта  #Cussing out
Виж целия пост
# 1
На Евроком сме.Поне веднъж седмично изчезва , и все когато с интерес гледаш нещо.  #Cussing out
Виж целия пост
# 2
Много често се случва,прекалено дори,но като нямаме кабелна и интернета го няма!
КейбълТел ме дразнят,чакам да пуснат 3G тук и ще им тегля една
Виж целия пост
# 3
Много често се случва,прекалено дори,но като нямаме кабелна и интернета го няма!
КейбълТел ме дразнят,чакам да пуснат 3G тук и ще им тегля една
извинявай ама какво е 3G ?  Embarassed
Виж целия пост
# 4
И ние сме на Евроком. Вярно, че мен през деня ме няма и нямам наблюдения за този период, но почти не се е случвало да спира.
Виж целия пост
# 5
много рядко,ние сме към Евротур Сат.
Виж целия пост
# 6
Точно в момента и аз съм бясна на КейбълТел, от февруари таксата я направили 16 лв. - откачена работа, направо не ми се говори.
Виж целия пост
# 7
И ние сме Евроком-ци  Laughing. Кабелната си е наред - от месеци не е прекъсвала, а и бързо я оправят. Но нет-ът им е отчайващ - бавен, прекъсва - ужас. Но поне е по-добре от кабелния, че онзи го имаше 1 седмица и после по 1 месец чаках да си сменят изгорелите кабели.
А зависи май и къде си - т.е. колко абоната има в квартала и дали кабелната е през телефонните кутии или е с "хвърчащ" кабел (аз така им казвам, де).
Виж целия пост
# 8
не
Виж целия пост
# 9
И кабелнета, и интернета ни са към Евроком и нямам спомен някога да се прекъсвали.
Виж целия пост
# 10
Ние сме на ЕСТНЕТ и е ужас. Уж цифрова, не знам какво си! Нещо пренастройваха, нещо се трансформираха , но непрекъснато някоя програма изчезва или си променя мястото. Да не говорим за лош образ /накъсване на картината, губене на звука/ и за спиране на сигнала, при това доста често. Непрекъснато им звъня и се оплаквам. Лошото е, че в нашия квартал май няма друг оператор /не съм сигурна, но тъй като скоро ще се местим, изобщо не ми пука/. В новото жилище със сигурност ще предпочета някой друг, ама като ви слушам вас ....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия