Как да си свалям игри,филми и музика от интернет?

  • 3 731
  • 10
Помогнете!Не мога да си свалям от интернет нищо.Кажете ми някои сайтове за безплатно сваляне,но без да трябва регистрация по възможност,защото като се регистрирам - пак не става.
Знам,че в www.arena.bg някой трябва да те покани,за да ти приемат регистрацията(Има ли кой да ме покани   Praynig  ).
Виж целия пост
# 1
зЗа Арената не трябва покана   Сега  с  тегленето е доста сложно     Повечето от сайтовете са спряни   - нещо са ги подгонили!
Виж целия пост
# 2
Помогнете!Не мога да си свалям от интернет нищо.Кажете ми някои сайтове за безплатно сваляне,но без да трябва регистрация по възможност,защото като се регистрирам - пак не става.
Знам,че в www.arena.bg някой трябва да те покани,за да ти приемат регистрацията(Има ли кой да ме покани   Praynig  ).

Мога да ти дам и 50 сайта за сваляне, но в момента работата е много напечена newsm17и повечето са затворени! smile3511Може и да ги закрият newsm45
Виж целия пост
# 3
Няма да сваляш. Удариха им чертата. Ще сваляш само мъже.  Peace
Виж целия пост
# 4
Няма да сваляш. Удариха им чертата. Ще сваляш само мъже.  Peace
Когато свърши ,чалгата  newsm08 тогава ще свърши и пиратството smile3521
Виж целия пост
# 5
Пиратство? Къде виждаш ти пиратство, колега? След като е признато като напълно легален начин за обмен на информация по целия свят, освен в нашата мила родина (и скапана държава), кое му е нелегалното? Стига с тия платени глупости, които дрънкат по телевизии като bTV... Не че телевизиите са по-назад, след като в момента повече се гледат скъпи и хубави сериали, теглени от нета пред боклуците, които излъчват. Да на говоря за онези абсолютно траги-комични "реклами" с голите артисти, които въртяха - все едно съм отишъл да му крада скулптурата или картината от музея, смях! Какво пиратство, ние в кой век сме?!

Изводът за мен е, че  това е "анти-пиратска кампания" провеждана и изцяло прокарана с пари от фирми като Pulsar, които ви принуждават да пазарувате от тях поради слабия пазар у нас. Откъде-накъде?! Щом в САЩ и Япония с техния стандарт имат право на торенти, защо аз ще давам 1/4 от работна заплата за потенциално скапан софтуер? И то с ненормалната надценка, която подобни фирми лепват.

Не, мерси, не искам никой да ме принуждава какво, кога и колко да купувам. Какво има на моя компютър си е моя работа, понеже е частна собственост. А понеже торентите са обмен между пиъри държавата се бърка в частна собственост, или по-точно в личния ни (ви) живот. ГДБОП хубава олицетворяват родната "демокрация", подплатена с парите на поредния заинтересуван...

Аз лично заставам твърдо зад Arena и останалите ни тракери, които впрочем не са на територията на България. И се надявам, ако успеят да ги затворят хората най-накрая да се усетят какво са загубили - част от правата, които имат гражданите на цивилизования свят. Не опира само до жизнен стандарт, въпреки че ми е чудно защо дори в страни, където могат да си позволят всички от магазин пак теглят? За мен поне е принцип. И мисля да го покажа на протеста.
Виж целия пост
# 6
много добре казано  Поци  #2gunfireда им се незнае що не подгонят джебчиите, дилърите, педофилите и т.н. гадове, ами се хвалят наляво надясно с арести на образовани, технически грамотни и интелигентни хора, които са актуални и в крак със световните тенденции #Cussing out, за разлика от псевдоинтелектуалците ни
Виж целия пост
# 7
Няма да сваляш. Удариха им чертата. Ще сваляш само мъже.  Peace
хех , мое да започне с мен (примерно)  Praynig
Виж целия пост
# 8
Няма да сваляш. Удариха им чертата. Ще сваляш само мъже.  Peace
хех , мое да започне с мен (примерно)  Praynig
Добре,ще го имам впредвид.  Crazy
Благодаря за информацията,но бихте ли ми казали все пак някои сайтове за филми,музика или игри,защото знам малко.    bouquet
Виж целия пост
# 9
имаш ли "бит комет"? Ако го имаш - пусни го да търси торенти и ше ти се завие свят даже...
Ся ш мъ сваляш ли вече или да  си лягам?! Wink
Виж целия пост
# 10
Ще теглиш от чужди тракери, повечето обаче изизискват покани но острова ( http://thepiratebay.orgнапример не, теглиш си и без регистрация. Може още най малко 100 адреса да ти дам но само с един сърч в гуугъл сама ще ги откриеш Simple Smile


Все още обаче има и български които май няма да затворят по ред причини  Mr. Green
Ето едно цитатче

Цитат
Любопитно, кога ли някой ще се сети, че докато ГДБОП гонят всички тракери, сайтът www.find-bg.com си функционира с не само с тракер, и с http каталог!?!(справка:
http://search.find-bg.com/search/index.php )
А може и никой да не се сети. Не казвам, че има някаква връзка, все пак е нелепо да се говори за конспирации, така че не може да не е случайно, че
find-bg е собственост на Пауърнет. Пауърнет е собственст на Жоро. Жоро е от Банкя. Кмета е от Банкя. Жоро беше в предизборния щаб на кмета, преди да стане кмет. Кмета стана кмет. Пауърнет окабели и доставя интернет в мола на Стамблоийски. замунда, арена и другите тракери са разчекнати. на find-bg работи не само тракера, но и файловия http сървър с каталог и търсачка…

Още нещо Simple Smile

Цитат
Ще цитирам Станислава Армутлиева от Анимато Мюзик относно организациите и хората, които хостват torrent tracker-и. Според нея (а и според интервютата на Явор Колев) те "...са съучастници в престъплението по разпространение на пиратско съдържание и по този начин нарушават закона за авторско право."

Наясно ли са тези хора, че по същата логика държавата ни трябва да спре и осъди Google, защото като напише човек в тази най-популярна търсачка:
intitle:index.of + mp3 + "madonna" -html -htm -php -asp -txt -pls
и погледне резултатите - излиза, че Google прави много по-голямото престъпление да предлага директни връзки към пиратско съдържание

Пробвайте да напишете удебеленото в гуугъл и ще разберете как се намира безпроблемно музика  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия