Кърмене от най-ранна детска възраст!

  • 884
  • 19
Какво ми се случи тази вечер, да се посмеете и вие малко Simple Smile

Вечеряме. По едно време синът ми ( на 3г.9м.) дойде и каза, че трябвало да нахрани Мечо Пух. В началото нищо не ми направи впечатление и само му измърморих " Добре мамо". Чак на втори поглед видях, че дребния си е надигнал фанелата и е сложил мечката все едно я кърми  Joy     hahaha Направо щях да падна от смях  Laughing  LaughingТой понеже вижда, че кърмя сестра му и решил човека мечо Пух да не остане гладен  Mr. Green                                                           
Виж целия пост
# 1
 Сладур Laughing!
Виж целия пост
# 2
Снимай, снимай Simple Smile Безценни спомени!
Виж целия пост
# 3
Ами да, няма да седи горкия Мечо гладен я! Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Възпитание с личен пример. Може би за бъдещата ти снаха.... Laughing
Развесели ме тази сутрин.
Виж целия пост
# 5
 Това ми напомни за една случка лятото. Тогава малката беше на около 5 месеца и сучеше като за световно. И веднъж с едни приятели сме седнали на едно заведение , а те и двете семейства с дъщерички на по 2 и 3 години. Стела замрънка по едно време ,че е гладна и аз си надигнах потника да я храня. И двете момиченца супер любопитни попитаха майките какво правим и те им обясниха ,че бебто се храни. После станах да разходя бебка в количката ,че да заспи и като се върнах гледам и двете госпожици си надигнали блучките и кърмят куклите си . Много мило ми стана и много смешно.
 После се замислих ,че тук във форума има дечица , които са на тяхната възраст и още знаят прекрасно как се суче Grinning
Виж целия пост
# 6
ей  Hugмного мило ми стана Hug
Виж целия пост
# 7
Супер сладурско, много хубаво ми стана!!!!
Виж целия пост
# 8
Много сладко!!! Hug
Виж целия пост
# 9
Снимай, снимай Simple Smile Безценни спомени!

Ох да снимам, ама той един срамежлив  Joy Скри се веднага в другата стая  Laughing Голям майтап беше  Sunglasses Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Сладур
Виж целия пост
# 11
Ха, моята щерка си има една любима кукличка, която  сме кръстили Пипи.
Като й кажа нахрани Пипито и тя се слага или на мен или на нея си- вдига блузата като мляска с уста.
Момиченцата около нас- на нейната възраст отдаааавна хранят куклите с лъжица, а нашето Пипи- кърмаче горкото...
Помня че имаше една мама при дългокърмещите- беше споделила много интересни подобни случки...
Дай боже и на вас Peace
Виж целия пост
# 12
Нашият беше правил няколко опита да кърми колите си, обаче от няколко вечери изследва циците на баща си. Вечер като се боричкат, го кара да си вдигне тениската, гледа-гледа, приближава си устичката на 1 см и прави движения все едно суче, след което умират от смях и двамата.
Явно е наясно, че оттам не може да се суче, ама си играе такава игра с татко си.
Може би и защото се отбива вече и от мама суче почти само на заспиване, та сега пренася опита в други ситуации.
Виж целия пост
# 13
Мило е, аха. Нашата малко след като се отби в края на януари, започна да варди баща си като се съблече и ме кара да я вдигам, за да му прави " боц" на зърното с едно пръстче. А мене си умира да ми бърка под деколтето и да търси гърдите. Ех, ама не ще вече да суче... 
Виж целия пост
# 14
Ани даваше не само на куклата,а и мен караше да суча.Отбиването и беше доста драматично-влязох в болница,тя милата е забравила как се суче и сега като ме види гола,идва,целува ми гърдите и лапа зърната,ама е забравила какво се прави...Мъчно ми е и много ми липсва кърменето...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия