Слънчеви български мами в арабски страни и арабски мами на български земи 19

  • 23 480
  • 296
Виж целия пост
# 1
пу първа Laughing
Любе мерси за хубавата почерпка.Както винаги ни посрещаш подобаващо Hug
Ноя весело празнуване на Свети Патрик с твоя любим smile3525
Миленка много ми хареса фотосесията.Изглеждате страхотно smile3521
Миме да ти е честита книжката.Леко и безаварийно шофиране ти пожелавам Hug
Ели ти от кой град си тук в Бг?
Сега се стягам и ще ходя да ставам красива.Днес ще има салон на красотата.Като се върна от козметичката ще дойда да ви видя.
Лек ден на всички  bouquet
Виж целия пост
# 2
Е, миличка, докато си публикувам съобщението и ти си отворила нова темичка  Laughing. Добре заварила  Hug. Мерси за кафенцето  Grinning.

Сега си копвам и последния месидж от старата  Laughing

Миме, мерси много за инфото за крема. Ще го потърся тук при нас, а ако не - може и от Дубай да ми го вземат. Трябва вече да влизаме във форма, че лятото идва  Party.
Лилия, и аз благодаря за лесната рецепта, но колко гр е маята? /или пак нещо не съм видяла аз  Tired/. Много съжалявам за Кари. Дано бързо се оправи миличката, че предполагам никак не е приятно. Аз самата не съм карала никакви шарки и не знам какво ще се правим ако Рая реши да донесе нещо такова   newsm78 /по-добре да носи само настинки  Simple Smile /.
Ноя, урока не свърши ли  Wink?
Виж целия пост
# 3
Ноичка честит празник, да го отпразнувате подобаващо! А за сър Джон, специално един Гинес:

;

Любе, Нойче мерси за кафенецето  Grinning

Лили, дано Кари се оправи бързо, не се притеснявай децата ги карат по-леко шарките. Аз на 23 години я карах варицелата и беше ужас направо.

Кремчето на Биотерм Абдошок го бях взела на промоция заедно с Целули шок (за целулита), е при мен не направиха чудеса, но много хубаво са ги докарали като аромат и консистенция, особено този за целулита. Сега съм се наточила на Кларинс крема да си взема, но чакам да ми се отвори ходене в чужбина или някоя промоцийка, че тук цените са мамма мия направо.

Ели, моето любимо занимание е също хапване пред компютъра   Joy пък после що не смея да се кача на кантара да не го счупя...

Лек ден и да се отървете по-скоро от бурите емирските мами!


П.С. Нека някой по вещ да добави моля и линковете от старите теми.
Виж целия пост
# 4


П.С. Нека някой по вещ да добави моля и линковете от старите теми.

Да си разпределим задачите  Laughing Laughing
Това е работа на Манел и Катето  Laughing  Mr. Green
Виж целия пост
# 5

Виж целия пост
# 6
Любе това го знаем,но явно мъжо е китаец,4е го раз4ете без да си "дърпа" о4ите Mr. Green
От другата седмица съм шофиорка,така,4е пазеи се народе,4е газя Laughing

Ани аз бях супер доволна от Кларинс.Единият крем беше Total body lift, а другия мисля,4е беше Extra firming body cream  Blush Ползвах ги едновремено,сутин и ве4ер и бях супер доволна Peace
Виж целия пост
# 7
Браво за новата темичка!
Е любе винаги ни черпиш подобаващо!И шегата е супер! Joy Joy Joy Joy Joy

Ето и темичките!

някоя мама в арабска страна
Живот и ежедневие в арабските страни/продьлжение/
Мами в арабски страни - 3
Мами в арабски страни - 4
Мами в арабски страни - 5
Мами в арабски страни - 6
Мами в арабски страни - 7
Мами в арабски страни - 8
Мами в арабски страни - 9
Мами в арабски страни - 10
Слънчеви мами в арабски страни - 11
Слънчеви мами в арабски страни - 12
Най-слънчевите мами в арабските страни- 13
Най-слънчевите мами в арабските страни- 14
Най-слънчевите мами в арабските страни #15
Най-слънчевите мами в арабските страни 16
Ahlan Wasahlan при най-слънчевите мами в арабските страни 17
Yalla Habibti-Най-слънчевите арабски мами 18
Виж целия пост
# 8
Добро утроооо!!
Аз сега ставам! Пия кафе и сигурно ще изляза, защото е суперско временцето!! ..и не ме питайте как беше караокето, защото такова нямаше!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Много бях сърдита и ядосана, защото ни излъгаха...ама както и да е!!



П.С. Нека някой по вещ да добави моля и линковете от старите теми.

Да си разпределим задачите  Laughing Laughing
Това е работа на Манел и Катето  Laughing  Mr. Green

Това много ме развесели!!! hahaha Но виждам Креми ме е отменила[/i]
Виж целия пост
# 9
Ели-маята е 1с.л.(20г)Ще го правиш ли?Ако да:успех Wink
АниСим:представям си какво ти било,да караш шарка на 23 #CrazyБрат ми се разболя на 18г и беше много много зле.
Милена-Кари не е карала шарка,но Сара имаше рубеола,която е физиологична(нормална за новородени)Докторката каза,че някои хора никога не се разболяват от варицела.На 2год децата задължително се ваксинират и после ако се разболят я изкарват леко.Някога хиляди хора са умирали от Варицела Sad
Милена-беше писала,че си сънувала кошмар:нормално е за бременни,не се плаши.От хормоните е сигурно.Аз по едно време всяка нощ имах едни гадни сънища..А ти сега ли намери да караш книжка бе???Опасни сте вие бременните!
Мария-фуд фестивала как е,нещо интересно има ли?Ти кога ще ми направиш един Шаржа сити тур?????
Люба-много интересна шега,въпрос на фокусиране явно.
Комшийките:чухте ли за серииният наръгвач(само как звучи)Пак се е появил някакъв луд,дето наръгва жени в Шаржа.Опитал се е да забие нож в корема на една ученичка в 8 сутринта,на 2 преки от нас.Не е успял да я нарани сериозно,но пък сега ме е страх.Дано по-скоро го арестуват идиота откачен!

Виж целия пост
# 10
Лилия, май пак са тръгнали поредните слухове  newsm78
И какви ученички 8 часа сутринта по улиците??
Те отдавна са започнали занятията си по това време  Thinking
Виж целия пост
# 11
ЛюбитУ защо си с нов ник бе??!! Hug
Виж целия пост
# 12
Хе-хе, Кате, ами, за да не си омръзваме....  Laughing Laughing

Катето, как е във Варна временцето?
Много ми липсва, да зна`ш....
Виж целия пост
# 13
ЗДРАВЕЙТЕ
децата ви нямат ли бг гражданство,защото моите имат,ако нямат им се полага постоянно пребиваване.ако мъжете ви имат постоянно,и искат да го продължат ве4е не се изисква да са били в бг 6мец. и1 денза предходната година ,а предишните 2 години да са били в бг поне за няколко дни.а за тези които не са си извадили постоянно,и искат да имат не знам ,но можете да проверите в страницата на мвр или да попшитате в посолството,на страницата е ка4ен закона но при мен не се отвори.
днес каките ме изненадоха сутринта са измили,преоблекли и нахранили даяна без да ме събуждат
Виж целия пост
# 14
Ели ти от кой град си тук в Бг?
Аз съм от Асеновград - града на "Манийка"  Joy. Като се заженете ми елате на гости /ако е през лятото де  Twisted Evil/. Ще ви намерим хубави рокли. Миме, нали и твоята рокля е била от тази фирма /поне по смътни спомени  newsm78/, дай едно рамо в подкрепа на думите ми  Mr. Green.
Миленка, май не само мъжа ти е китаец. И аз го прочетох без да си дърпам очите  Joy.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия