Точни ли сте

  • 2 096
  • 53
Точността е учтивостта на кралете.
Ако имате среща в 10, кога ще отидете - 10 без 10 или 10 +.
 
Виж целия пост
# 1
без 10 и оставам да си чакам обикновено още половин час ....  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
В 10.00  smile3521

И не чакам повече от 10 минути!!!  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Патологично дисплинирана съм - отивам пет минути по-рано и откачам, когато някоя овца закъснява. Втори път не си чуквам среща с нея - ей така престанах да се виждам с две близки познати. А ако ми закъснее мъж... ти да видиш тогава  #2gunfire

Мразя да ми губят времето  Naughty
Виж целия пост
# 4
Винаги съм точна,за мен това е признак на организираност, възпитание и уважение към отсрещният човек.Още по-лошо е ако някой закъснее за  бизнес среща.Ако ми се случи да съм възпрепядствана винаги се обаждам!
Виж целия пост
# 5
Отивам по-рано,
а ми се иска да мога да закотвям на секундата и ако човекът липсва да се фръцна и да си отида... Whistling
Виж целия пост
# 6
Аз съм редовно закъсняваща овца  Laughing Каквото и да правя, колкото и рано да започна да се приготвям за среща, винаги закъснявам. Добре, че познатите ми вече са ми свикнали и ако се уговорим за 10 ч. отиват с 10 мин. по-късно.
Виж целия пост
# 7
Да, избързвам, даже
Виж целия пост
# 8
Патологично дисплинирана съм - отивам пет минути по-рано и откачам, когато някоя овца закъснява. Втори път не си чуквам среща с нея - ей така престанах да се виждам с две близки познати. А ако ми закъснее мъж... ти да видиш тогава  #2gunfire

Мразя да ми губят времето  Naughty
И аз съм така след като аз мога да съм точна и те могат ако искат
Виж целия пост
# 9
Винаги съм точна,за мен това е признак на организираност, възпитание и уважение към отсрещният човек.Още по-лошо е ако някой закъснее за  бизнес среща.Ако ми се случи да съм възпрепядствана винаги се обаждам!
Брех! Това като че ли аз съм го писала! Hug Peace
Като теб съм, мама66! Peace Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 10
Точно майче, но и точно пиче.
Виж целия пост
# 11
Много съм точна.
Отивам обикновено точно навреме. Понякога минута-две по-рано, но рядко.
Виж целия пост
# 12
винаги отивам по-рано.5 или 10 мин.особено ако имам среща с клиент
Виж целия пост
# 13
  Не съм и не изисквам от околните да са. Некъв си час, голяма работа.
Виж целия пост
# 14
Обикновено подранявам и мразя да чакам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия