На какво придаваме значение в живота си и правилно ли постъпваме???

  • 498
  • 4
Мисля че всеки си е задавал подобни въпроси.
 Кое е най-важното, кое е по-важното и кое не е толкова важно /изключвам от въпроса си децата, за тях е ясно, не бих искала да получа еднакви отговори/
...за мен, за теб, за семейството, за отношенията вътре и вън, за пътя, по който вървим и камъчетата, които ни забавят, за целите, които си поставяме, за дребните жестове или пропуснати моменти, които могат да преобърнат живота ни..., за изречените думи, които не могат да се върнат назад... и още, и още...
Какво ще кажете???
Виж целия пост
# 1
Едно време си карах живота без приоритети, не беше лошо. Сега се опитвам да степенувам нещата и да отделям по-малко време на неща извън семейство и близки приятели. Това е отговор на въпроса

Цитат
Кое е най-важното, кое е по-важното и кое не е толкова важно /изключвам от въпроса си децата, за тях е ясно, не бих искала да получа еднакви отговори/
Виж целия пост
# 2
Зададох въпросът/въпросите/ защото лично аз смятам, че ние по принцип бъркаме като степенуваме по важност. Даваме приоритет на нещо, за което си мислим, че е най-важното, но се оказва в един момент, че нещо маловажно, да не кажа никак важно, преобръща животът ни. И се оказва, че сме сгрешили в приоритетите...
Виж целия пост
# 3
Човек греши, докато се стреми в живота.
Който не прави нищо, той не греши.
Виж целия пост
# 4
Маловажните и незапланувани неща винаги ще ме намерят, от тях няма измъкване  Mr. Green но това не ми пречи да имам приоритети.

Например докато бях студентка образованието ми беше приоритет, ако не беше така още щях да се влача даже без да съм завършила семестриално  Crazy обаче щях да съм напред с материала по плажовете, кафенетата, случайните и безпризорни контакти  Flutter Не мисля, че съм се лишила от нещо ценно като съм избрала друго за приоритет. Нещата просто се случват  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия