Кратко тестче - виж какъв си

  • 2 777
  • 67
клик

и кажете дали е вярно  Grinning
Виж целия пост
# 1
Червен - Вие сте упорита личност. Не е във вашия стил да вършите нещата до средата. Човек на крайностите сте - към някои можете да бъдете наистина мил, а към други малко нечестен. Въпреки това, приятелите ви обичат и уважават такъв, какъвто сте.

 Това съм аз според виртуалния тест. Според теста на живота съм коренно различна.
Виж целия пост
# 2
И аз съм такава
Виж целия пост
# 3
Според този тест това съм аз
(някои от отговорите):

Вие сте сериозен и работлив човек. Смятате, че правилата не бива да бъдат нарушавани. Почтена личност сте, но не и подвиждна, гъвкава.
Въпреки, че около вас почти винаги е пълно с хора, вие игнорирате тяхната роля в живота си. Докато работите върху своите стремежи, може да обърнете малко повече внимание върху идеите на хората около вас.
Вие сте по-загрижен за себе си, отколкото за останалите. Имате остър и бърз ум, давате всичко от себе си, за да разсмивате хората и това страшно ви забавлява. Ако отсъствате, то останалите ще умрат от скука без вас. Дори и ако не сте лидер, то определено сте душата на компанията.
Вие сте внимателна и тактична личност. Не обичате прекалената прямост, затова единствения отговор, който могат да получат от вас в подобна ситуация, е една ведра, но неясна усмивка. Може би това е най-лесния начин, без много приказки, да кажете това, което искате. Опасностите се появяват тогава, когато усмивката ви бъде разбрана, не по начина, по който бихте искали.
Виж целия пост
# 4
Черен - Вие сте прекалено много загрижен за това да се покажете пред останалите. Никой обаче не може да каже какво точно се крие зад вашата неизменна усмивка.
 newsm78
Виж целия пост
# 5
Кафяв - Вие сте сериозен и работлив човек. Смятате, че правилата не бива да бъдат нарушавани. Почтена личност сте, но не и подвиждна, гъвкава.

  Вярно е.
Виж целия пост
# 6
Зелен. Верен е.
Зелен - Човек на творчеството сте, на новостите - обикновените неща не ви допадат. Често привличате останалите с изобретателността си, любознателността и добрия си вкус.
Виж целия пост
# 7
Аз исках жълт, ама го няма. За синьото, което избрах:
Син - Вие сте благородна и нежна личност, мечтател и романтик. Винаги следвате желанията си. Това, в което вярвате на първо място е любовта. - тук-там вярно.
Виж целия пост
# 8
Червен - Вие сте упорита личност. Не е във вашия стил да вършите нещата до средата. Човек на крайностите сте - към някои можете да бъдете наистина мил, а към други малко нечестен. Въпреки това, приятелите ви обичат и уважават такъв, какъвто сте.


Абсолютно точно! Peace
Виж целия пост
# 9
син, задължително Simple Smile
отчасти вярно

Син - Вие сте благородна и нежна личност, мечтател и романтик. Винаги следвате желанията си. Това, в което вярвате на първо място е любовта.
Виж целия пост
# 10
и при мен син горе долу май е вярно
Виж целия пост
# 11
Lilqna, и аз исках жълт..ама го няма  Laughing   Иначе избрах бял..и да , вярно е.  И това, че много  мразя да не става т'ва което искам  Embarassed  ама лека полека се ъпгрейдвам.. Crazy   Wink   Иначе арогантността си я харесвам   Mr. Green

Бял - Вярвате в добротата, в ясните и чисти неща. Лошото е, че когато нещата не са такива, каквито вие искате, всичко се обръща наопаки. Някъде сред вашето мълчание се крие арогантност.
Виж целия пост
# 12
Има много въпроси, аз на всичките отговорих и ми се стори верен ....  Grinning
Виж целия пост
# 13
Първо да си кажа, че всеки един цвят бих могла да сложа, нямах предпочитания към точно определен, та се наложи да мисля... newsm78 newsm78 newsm78, кой би ми харесал най-много за мост...та ето отговора:
 Бял - Вярвате в добротата, в ясните и чисти неща. Лошото е, че когато нещата не са такива, каквито вие искате, всичко се обръща наопаки. Някъде сред вашето мълчание се крие арогантност.

Донякъде, само донякъде е вярно...
Виж целия пост
# 14
В един момент (сега) ще сложа червен цвят, след месец може да сложа син.
Според мен тестчето отчита състоянието ни към даден момент и то може да бъде друго в друг момент.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия