Има ли ефект от колана Sauna bel

  • 1 415
  • 11
Здравйте
Исакм да ви питам някой ползвал ли е въпросният колан Sauna bel който рекламират по телевизията?
Дали има някакъв ефект или всичко е просто реклама ( измама ) ?
Виж целия пост
# 1
следя Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Няма ефект.Получава се само изгаряне на кожата и зачервяване,а тя самата дори не се запотява.
Ефект 0!
Виж целия пост
# 3
stiga be!?
Виж целия пост
# 4
мами абсолютно съм ПРОТИВ. Моля ви не си го взимайте, аз от тоя колан цялата станах на петна и ми трябваше цяло лято на морето печене, белене и т.н. за да се оправя. Работа не върши  Crossing Arms
Виж целия пост
# 5
Аз пък съм доволна.За една седмица свалих 2 см от талията си,но също не ти го препоръчвам.Ползвах го само 7 дни,защото лекарят ми ми забрани,понеже имам проблеми с бъбреците ,а слагането на топло по тялото е противопоказно.Като цяло колана има добър ефект,защото действа като сауна и като го махна ,мястото е цялото мокро,но пък вреди на здравето и затова  не съм го ползвала от много време.
Виж целия пост
# 6
Аз пък съм доволна.За една седмица свалих 2 см от талията си,но също не ти го препоръчвам.Ползвах го само 7 дни,защото лекарят ми ми забрани,понеже имам проблеми с бъбреците ,а слагането на топло по тялото е противопоказно.Като цяло колана има добър ефект,защото действа като сауна и като го махна ,мястото е цялото мокро,но пък вреди на здравето и затова  не съм го ползвала от много време.
Много интересно,при мен не пада и капчица пот...Колко време го държиш за да се получи този ефект?
Виж целия пост
# 7
ами държа го на последна степен около 15 мин и кожата ми  става на едри капки вода под него.
Виж целия пост
# 8
Ефект няма нито при мен, нито при мъжа ми/ и двамата имаме/. И аз го държах на последна степен, кожата ми много се зачервяваше, но определено нямаше потене. Мъжът ми все се шегуваше, че нямам какво да топя.  LaughingТой е 106 кг, но и при него няма потене. Сега ме врънка пак да започваме да ги слагаме, но аз не виждам смисъл.
Виж целия пост
# 9
Никакъв. Друсат ти се телесата и най-много да се изпотиш. Аз даже го ползвах със специален отслабващ гел.  Еи така си седи сега в един шкаф да ми напомня че струва пари.
Виж целия пост
# 10
Благодаря на всички ви за отговорите.
Определено се отказах и явно ще наблегна на спорта  smile3503
Виж целия пост
# 11
Здравйте
Исакм да ви питам някой ползвал ли е въпросният колан Sauna bel който рекламират по телевизията?
Дали има някакъв ефект или всичко е просто реклама ( измама ) ?

poprincip ima rezultat n o trqbva POSTOQNSTVO koeto az nqmam Simple Smile))))))))))))))))))))))))))))))00
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия