Препоръчайте специалист УНГ

  • 8 579
  • 12
Ще ви разкажа подробно за какво става въпрос. Преди около година и половина дъщеря ми започна да боледува много често. Всеки път беше с възпалена трета сливица. Първият път, когато я заведохме при УНГ, ни казаха, че няма нищо кой знае какво. Настинките обаче продължаваха. В последствие ни изпратиха при пулмолог в клиника "Детско здраве", който изкара диагноза "неалергична астма". Почанахме да я лекуваме със Сингюлер. Сливицата продължаваше да се възпалява. Заведохме я при друг УНГ, който ни каза, че ако тръгнем да вадим всеки орган, който ни създава проблеми, ще станем инвалиди (принципно човекът е прав). Изписа някакви лекарства за момента, но в крайна сметка възпаленията не спряха. Започнахме да ходиме при др. Куфарджиева (педиатър пулмомог - за астмата) - продължихме лечението със Сингюлер. След осем месеца ежедневно пиене на хапчета - ефектът е нулев. В четвъртък пак бяхме при др. Куфарджиева (за съжаление обаче диагнозата е нова - "алергична астма") - минаваме на Сингюлер със Фликсотид (отново ежедневно - дъщеря ми е станало като старците - всяка вечер с една шепа хапове преди лягане, а сега и инхалатор  Cry). Консултирах се и с пулмоложката  и с нашата педиатърка, и двете казват, че е възможно всичко да е вследствие от възпаленията на третата сливица и секретите, които непрекъснато се стичат от нея.
Междудругото устата на дъщера ми непрекъснато мирише на гной - дори, когато е абсолютно здрава. Отново трябва да я водя на УНГ, но вече не знам къде. А искам да го направя преди да почнем с Фликсотида.
Така че, моля ви за помощта ви  Hug
Виж целия пост
# 1
Доц. Тодоров  от ИСУЛ
Виж целия пост
# 2
Доц. Тодоров  от ИСУЛ
И не само той.Там има доста добри специалисти
Виж целия пост
# 3
В ИСУЛ не знам какви са специалисти, но те гледат само в ръката и ако не им дадеш, нищо няма да направят за теб.
Виж целия пост
# 4
Трябва да са се свършили всички специалисти УНГ в София за да се сетиш на последно място за доц. Тодоров и като отношение като цяло на подобни "специалисти" от ИСУЛ #2gunfire

Мястото в София се нарича Транспортна болница и оттам си избери когото искаш.

д-р Френгов
д-р Василев
проф. Едрев
доц. Лолов

и т.н. и т.н. има и още....

но от ИСУЛ бягай много далеч.
Виж целия пост
# 5
Консултирах се и с пулмоложката  и с нашата педиатърка, и двете казват, че е възможно всичко да е вследствие от възпаленията на третата сливица и секретите, които непрекъснато се стичат от нея.
Междудругото устата на дъщера ми непрекъснато мирише на гной - дори, когато е абсолютно здрава.

Спри да тровиш детето, правилно разсъждаваш че може да няма астма!
И дъщеря ми беше с миризма на гной, често боледуване и антибиотици всеки месец.
Доц. Любов Друмева от Военно Медицинска Академия отряза сливиците и вече всичко е наред. Не помня кой етаж, нависоко беше, отделението по оториноларингология и челюстнолицева хирургия.
Виж целия пост
# 6
Да, предполагам, че и ВМА е вариант, но за ИСУЛ - абсурд. Naughty
Виж целия пост
# 7
Трябва да са се свършили всички специалисти УНГ в София за да се сетиш на последно място за доц. Тодоров и като отношение като цяло на подобни "специалисти" от ИСУЛ #2gunfire

Мястото в София се нарича Транспортна болница и оттам си избери когото искаш.

д-р Френгов
д-р Василев
проф. Едрев
доц. Лолов

и т.н. и т.н. има и още....

но от ИСУЛ бягай много далеч.
Peace
Виж целия пост
# 8
т. нар. от теб др. Куфарджиева, която на практика се явява чист д-р Куфарджиева е много добър специалист. Поздравленя, че си попаднала на нея  Peace

За останалите специалисти, послушай моя глас - Лио Wink
Виж целия пост
# 9
Трябва да са се свършили всички специалисти УНГ в София за да се сетиш на последно място за доц. Тодоров и като отношение като цяло на подобни "специалисти" от ИСУЛ #2gunfire

Мястото в София се нарича Транспортна болница и оттам си избери когото искаш.

д-р Френгов
д-р Василев
проф. Едрев
доц. Лолов

и т.н. и т.н. има и още....

но от ИСУЛ бягай много далеч.

Подкрепям абсолютно.
Много съм разочарована от Исул. #Cussing out
Ние сме при Френгов и сме доволни.
Виж целия пост
# 10
В педиатрията до Майчин дом има страхотен доктор мисля че се казваше Уливинов или нещо подобно. Зная че при него ходят от цяла България Peace
Виж целия пост
# 11
Мандаринка - НЕ (се) заблуждавай Wink  Whistling
Виж целия пост
# 12
Благодаря на всички за отговорите  Hug
Именно д-р (Шани, благодаря ти за поправката, сбъркала съм в бързината) Тодоров от Исул беше този, който каза, че че ако тръгнем да вадим всеки орган, който ни създава проблеми, ще станем инвалиди. И аз не бях особено впечатлена от него. Може би не ни обърна сериозно внимание, защото бяхме с направление от личната.

Още не сме почнали Фликсотида. Със съпруга ми обсъждаме вариант да спрем и Сингюлера. Но първо ще направя консултация с УНГ. Мислиме и върху варианта - хомеопат.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия