направена коса -какво е това

  • 719
  • 6
Когато пише някох, че се поддържа  и каже направена коса какво съдържание влага- сресана или нещо повече? Как изглецдат косите ви и колко пъти се оставяте в ръцете на фризьор?


Виж целия пост
# 1
Издухана и оформена в желаната прическа предполагам Simple Smile До скоро ходех два пъти в седмицата при фризьор да се издухвам, но вече се справям и сама при  това не по-малко професионално Laughing
Виж целия пост
# 2
Издухана или направена на букли.Фризьорката ми е под ръка,работим заедно.
Виж целия пост
# 3
Издухана и оформена в желаната прическа предполагам Simple Smile До скоро ходех два пъти в седмицата при фризьор да се издухвам, но вече се справям и сама при  това не по-малко професионално Laughing
Виж целия пост
# 4
Издухана и оформена в желаната прическа предполагам Simple Smile До скоро ходех два пъти в седмицата при фризьор да се издухвам, но вече се справям и сама при  това не по-малко професионално Laughing

аз лично влагам смисълъла ''да не съм като току що станала''.дали косата ще е издухана или сплетена на рибена кост,няма значение,стига да е чиста и с приятна форма
 Peace
Виж целия пост
# 5
Моята е "направена"когато я среша Mr. Green,през повечето време съм вързана на опашки тип"лудо Ленче"да ме прощават Еленките
А на фризьор ходя на 3 месеца за връхчета,и чат -пат за прическа ако имам по -така повод.
Виж целия пост
# 6
Моята е "направена"когато я среша Mr. Green,през повечето време съм вързана на опашки тип"лудо Ленче"да ме прощават Еленките
А на фризьор ходя на 3 месеца за връхчета,и чат -пат за прическа ако имам по -така повод.

И аз съм така  Grinning За Ленчетата  Mr. Green А на фризьор ходя доста рядко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия