Джиордани или Пег Перего???

  • 691
  • 8
След дълго лутане из саитове и мнения се спрях най-накрая на две марки и три модела от тях. Моля, ако някоя мама е ползвала някой от моделите да сподели впечетленията си, а моделите са
Джиордани Компакт и Комбинираната и на Пег Перго - Чентрото? Благодря предварително! Ако имате и други идеи споделяйте ще бъда благодарна, до към 500-600, но ако може и с столчето за кола!
Виж целия пост
# 1
Принципно Пег Перегро е от по-висок клас, но и Джордани са хубави и здрави. И аз се колебаех м/у двете марки, спрях се на Пликото на Пег Перегро. А Чентрото е може би една от най-функционалните колички и то на добра цена, но на мен не ми харесва много визуално, предпочитам двойни дръжки, а и разцветките са само две. Но наистина си заслужава.
Виж целия пост
# 2
Разликата между двете марки е огромна и несравнима.Аз бих предпочела Пег Перего,защото имам и количка ,и столче за хранене ,и акумулаторен мотор и всичко от тази марка ми харесва.Поне за сега нямат счупване и са хубави.
Виж целия пост
# 3
Абсолютно пЕГ пЕРЕГО Peace
Виж целия пост
# 4
ИСКА ли питане-Пег Перего Peace
Виж целия пост
# 5
 newsm10 Аз си взех  Джордани модел G4 на цена 314,00лв, страшно съм доволна много хубава и здрава количка и не на последно място на добра цена. Успех в избора
Виж целия пост
# 6
И аз се колебая между тези трите. НА Чентрото върти ли му се сенникът?
Виж целия пост
# 7
аз доколкото знам е много дълбок сенника на чентрото и май може да се върти Peace
Виж целия пост
# 8
Пег Перего.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия