Стерилизирате ли помпата?

  • 781
  • 11
Ще започна да използвам помпата да изцеждам по малко кърма за размесване с кашата тия дни (ще се захранваме!!!). Досега, след всяко ползване (не много често...) измивам всички частички, маркучета и гумички с вода и сапун, след което ги стерилизирам.... Ще бъде ли необходимо да продължавам да стерилизирам всеки път, при положение че няма да събирам големи количества за съхранение, а и без това тя вече какво ли не  си пъха в устата  (днес се опита да изяде една картонена кутийка !!! ) Споделете мнението си  Thinking
Виж целия пост
# 1
Аз цопвах задължително във вряща вода, когато не съм имала време за по-подробно стерилизиране.
Виж целия пост
# 2
Аз все още стерилизирам помпата, защото така ми е по-лесно и по-прибрано. Иначе всичко друго мия само със сапун и гореща вода, а ако е играчка може и само  вода Peace
Виж целия пост
# 3
Аз си стерилизирам моята, мисля че така предпазвам и зърната си,не само детенце, от инфекции.
Виж целия пост
# 4
и аз съм я стерилизирала
Виж целия пост
# 5
и аз съм я стерилизирала
Peace
Виж целия пост
# 6
Когато я ползвах я стерилизирах.
Виж целия пост
# 7
Когато  кърмех и ми се налагаше да използвам помпата ,задължително я потапях във вряла вода.
Виж целия пост
# 8
Аз все още си я стерилизирам.Не смея още да измивам но мисля че към 6-тия месец ако ми се налага да я мия вече ще е само с вряща вода.
Виж целия пост
# 9
Аз се цедя по три пъти на ден и я стерилизирзм само веднъж на ден.
Виж целия пост
# 10
ако се съхранява кърмата се стерелизира - в твоя случай може и измиване само с гореща вода  Peace
Виж целия пост
# 11
на мнението на  krissie съм - може да измиваш и само с топла вода, но хубаво да се измие сапуна. Когато съм замразявала съм я стерилизирала -на едно или две цедения
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия