Търся добра маникюристка в София

  • 1 675
  • 4
Момичета кажете ми добра маникюристка, по възможност в центъра на София. Да работи чрез избутване на кожичките(страх ме от хепатит В,С и др. Rolling Eyes), да използва новите методи и да е много добра в оформянето на ноктите. Предварително Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Не знам как се казва, но много я хвалят. Фризьорката ми е в този салон, но не съм сядала за нокти, защото съм с гел на ноктите. Намира се на ул. "Русалка" 5, Оборище. Ако искаш тел., кажи да питам, че не го знам в салона.
Виж целия пост
# 2
Добре, давай телефон.
Виж целия пост
# 3
моята маникюристка е много добра преди работеше в салона на Капанов в Борово, но се махна, че собствениците са малко задръстени. Сега бачка до лучаното на Гоце делчев не е баш  в центъра, но тя е много добра и си заслужава Simple Smile работи с професионална козметика на OPI.работи с часове. тел. и е 0887524970
Виж целия пост
# 4
горещо ти препоръчвам моята маникюристка- 4 години бях с ноктопластика, само тя ми е поддържала ноктите, никога не съм имала проблеми. казва се Катя, тел й е 0889450620. сега работи в салон в Лозенец, наскоро се премести. звънни й, ще ти обясни къде. успех! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия