каскаден стомах

  • 9 819
  • 4
казвам Димка и съм на 24 г. преди една година се разболях от хепатит А и след това от големия стрес от паническо разстройство сега съм забравила това но ми остана за спомен един каскаден стомах .Лекарите мислят че е по рождение но преди стреса от хепатита нямах оплаквания.Сега пия какво ли не но помощ няма.Прилагаха ми най съвременото лечение за язви и гастрит но без успех.Всеки ден и всяка нощ ме боли стомаха имам непрекъснато киселини и непрекъснато пия омепразоли и антиациди.Болката не минава ,само се изнервям ,чувствам непрекъснат глад.Все едно света ми е виновен изкарвам си го на всички.Вече изгубих надежда че ще живея пълноценно някога.Ако някой знае как може да ми се помогне да пише. #Cussing out
Виж целия пост
# 1
 Не знам как може да ти се помогне, но според мен това е на нервна почва. Сигурна ли си, че си се преборила с паническото разстройство? Постоянно ли имаш проблеми със стомаха или само когато си по-напрегната?
Виж целия пост
# 2
Здравей!И аз съм със каскаден стомах,разбрах го преди няколко години,но това не значи ,че преди това не съм имала проблеми със стомаха.Казаха ,ми че е вродено.Постоянното подуване,газовете,тежестта ,бяха постоянни оплаквания.Постоянно пиех ензими,за разграждане на храната.След като родих дъщеря си,всичко се оправи.Вече близо 2 години нямам никакви оплаквания.Та се чудя възможно ли е да има връзка с раждането?
Виж целия пост
# 3
И аз имам каскаден стомах.казаха ми ,че е генетично след като ми извадиха два безоара.Това е чуждо тяло в стомаха.Преди това повръщах непрекъснато,подуваше ми стомаха и т.н. сега всичко е наред.казаха ми,че и децата ми ще имат такъв стомах и ще са предразположени към безоари.
Виж целия пост
# 4
На всички с каскаден стомах и проблеми ще кажа да отидат в бившия Исул при най-добрия гастроентеролог  доц.д-р Борислав Владимиров.Не чакайте и не се лутайте.На мен ми помогна.И аз съм с каскаден стомах и вече съм добре.Имах късмет,че мой приятел коремен хирург от Пирогов ми каза за него,та не се лутах и не чаках да стигна до операция.Чака се много,но си струва,повярвайте ми!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия