база за сенки

  • 4 500
  • 15
ползвали ли сте?наистина ли сенките издържат по цял ден ако има база?каква марка сте ползвали и колко струват?
Виж целия пост
# 1
да, наистина издържат
добри отзиви има за тази на АртДеко, аз ползвам тази на Манхатън - и двете са за около 8 лв.
правят цвета по-наситен и по-трудно се коригира
Виж целия пост
# 2
Ползвам на Артдеко, да сенките издържат цял ден и повече, дори и в жегите Simple Smile
Виж целия пост
# 3
И аз ползвам АртДеко, за корекциите съм напълно съгласна, сложиш ли базата веднъж, после ако например се изцапаш със спирала много мъчно ще го изчистиш. Иначе базата прави сенките издържливи, дори и най-евтините. Peace
Виж целия пост
# 4
От къде се купува.Примерно тук в Русе.Аз по-рано си мислех,  че е доста скъпо и честно не ми се даваха луди пари.Вчера обаче разбрах, че цената е до 10лв. и се чудя дали я има тази основа на Артдеко във всяка горе долу добра парфюмерия
Тенкс  bouquet
Виж целия пост
# 5
По принцип там където има щендери на АртДеко трябва да я има и базата (струва 8 лв), стига да не са я свършили. За Русе нямам представа къде продават, ако въобще newsm78
Виж целия пост
# 6
Значи може и да няма - е м...ната му тогава, няма да се свърши света Grinning
Виж целия пост
# 7
Вземи си на Манхатан тогава, пак е добър избор. Аз не съм ползвала де, но има само положителни мнения, а цената е една и съща. Peace
Виж целия пост
# 8
Благодаря, ще пробвам Peace
Виж целия пост
# 9
Ползвам базата на Манхатън.
Доволна съм много. По принцип сенките повече от 2 часа трудно ми издържаха, все се събираха в гънката на клепача. С базата няма мърдане.
Виж целия пост
# 10
Ползвам на Артдеко, да сенките издържат цял ден и повече, дори и в жегите Simple Smile

Peace
Виж целия пост
# 11
Ползвам на Артдеко, да сенките издържат цял ден и повече, дори и в жегите Simple Smile

Peace
Peace
Виж целия пост
# 12
Използвам базата на сенки на ArtDeco. Страхотен продукт! Наистина работи.
Две подробности: сенките не се нанасят върху базата толкова гладко и лесно, колкото без нея, защото базата сякаш ги запечатва по-бързо. Освен това при всички положения се получава по-наситен цвят и определено трябва да си умел в нанасянето на сенките, за да не се получи натрапчив ефект.
Но и компактни, и прахообразни сенки издържат върху базата цял ден, изглеждайки перфектно и вечерта. Просто си струва. Освен това е много икономична - при почти всекидневно използване стига за пет-шест, че и повече месеца...
Виж целия пост
# 13
Момичета да ви попитам, а база за лицето пак на същите марки има ли и каква горе-долу е цената?
Виж целия пост
# 14
аз чат-пат слагам на Манхатън ама някак по-странно ми е на клепачите с базата...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия