Мъжете да кажат:Каква/какво е за вас истинската жена?

  • 2 383
  • 22
"Подпалих" се от темата....притивоположна на тази Mr. Green

 Ии така мъже....Каква/какво е за вас истинската жена?

Споделете тук ....сега  Hug
Виж целия пост
# 1
Няма ли мъже тука  бре???? newsm78 Къде се покрихте.... Rolling Eyes Много ли е сложен въпроса??? Thinking
Виж целия пост
# 2
Затрудни ги май newsm78
Виж целия пост
# 3
 newsm78
Вероятно - човешко същество от женски пол, над 14 години физиологично и над 18 г законово за Р.България...
Подозирам, че затруднението за отговор на въпроса произтича от гореизложеното схващане. Тогава освен истинки жени съществуват и травестити и хемафродити. Но това е всеизвестно, така че болшинството от запитаните се чудят на крития смисъл на този въпрос.
Виж целия пост
# 4
Мъжо каза симпатяга добре сложена с едър бюст и ослепителна усмивка.
Виж целия пост
# 5
Ха така. .... FlutterМай си права... Направо не мога да повярвам 4е те не могат да кажат ни6то по въпроса. ooooh!А бе мили татковци,нали сте женени...един ли пък няма доблеста да каже. "Моята жена е истинска" Sunglasses
А ние жените сме толкова откоровенни... Shocked
Виж целия пост
# 6
Истинска жена за мен е тази жена ,която вкара мъжът си в лудницата,и после редовно му ходи на свиждане. smile3511Защото моята не е идвала от 10 години newsm68
Виж целия пост
# 7
Истинска жена за мен е тази жена ,която вкара мъжът си в лудницата,и после редовно му ходи на свиждане. smile3511Защото моята не е идвала от 10 години newsm68
Joy Joy Разби ме.... Mr. Green Не  е лесно... ooooh!
Виж целия пост
# 8
Истинска жена за мен е тази жена ,която вкара мъжът си в лудницата,и после редовно му ходи на свиждане. smile3511Защото моята не е идвала от 10 години newsm68

Пък ти питаш какъв подарък да й купиш  за годишнината Shocked
Виж целия пост
# 9
Истинска жена за мен е тази жена ,която вкара мъжът си в лудницата,и после редовно му ходи на свиждане. smile3511Защото моята не е идвала от 10 години newsm68

Пък ти питаш какъв подарък да й купиш  за годишнината Shocked
На лудите е простено.....ъъъъъ.....какъв да и купя smile3515
Виж целия пост
# 10
....На лудите е простено.....ъъъъъ.....какъв да и купя smile3515

Модерна интимна прическа и пиърсинг на .....  newsm78....ъъъъъъъъъ ....на пъпа   Mr. Green
Виж целия пост
# 11
....На лудите е простено.....ъъъъъ.....какъв да и купя smile3515

Модерна интимна прическа и пиърсинг на .....  newsm78....ъъъъъъъъъ ....на пъпа   Mr. Green
EEEEEEEEEEEEEE  smile3507че тя това си го има!
Виж целия пост
# 12
Сещате ли се изобщо от спам, за какво ставаше въпрос в началото на темата...?
Виж целия пост
# 13
Моя казва,че аз съм била истинската жена.....можело съм от нищо да направя манджа и скандал! #2gunfire
Виж целия пост
# 14
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия