Клуб на изтерзаните спортистки

  • 10 338
  • 220
  Айде сега, време настана да се изясним, кой какво прави за телесата, освен разните форми на неядене! newsm44
 Имаме сто вида хранителни режима а една тема няма за упражненията, дето са ни ефективни та да си ги споделяме за всеобщото орелефяване!!!
 Моя милост след около час ще се развърти на крос-тренажора за 30-40мин. и ако мога - ще пробягам 5 км за 40мин. Взимам Л-карнитинец за смазване на тлъстягите и турям един неопренов клин.  Клякам редовно с леки тежести, че да се изпъкнат задните огромни площи и на лятос да не заемам място на ширина на плажа ами само да правя вдлъбнатинки на долу Joy Коремни преси правя, но кротко, че още не си чувствам мускулите готови. И най-много се мъча с гироците, че тез банички, дет съм получила вместо ръце...мани!!!
 И  след фитнеса, като туря бебата в кенгуруто да се прибираме в къщи (сестра ми е администратор във фитнеса, дет са подвизавам та тя се занимава с бебе докат аз са путя!!!) направо се лашкам, като пияна по улицата! Mr. Green
 Ама това е в тежките дни, иначе основно бутам количката по улиците и само гирички и клякане в къщи!
  Хайде нарооодеее, споделяйте веднага тайни и хитрини от физкултурните ви дни!!!
Виж целия пост
# 1
Който няма тайни, може ли  пак да споделя? Laughing
До миналото лято танцувах салса два пъти седмично в продължение на година - това ми беше физическото натоварване.
Отскоро - тае-бо 3 пъти седмично - храня големи надежди да ми е достатъчно движението...
Виж целия пост
# 2
E, моите занимания са по-скромни - преди всичко никакво  Whistling ограничаване в яденето, защото много обичам да ям. Иначе ходя на фитнес с много симпатичен инструктор и ми е много интересно, когато имам възможност, карам колело в Борисовата. Това е положението при мен - не е много, ама аз толкова си мога  Blush
Виж целия пост
# 3
Мноо се излагам... Направо съм за резил. Преди да забременея тичах кат улава в нашите месности покрай града, врътках на стадиона... Преди това, като студентка тренирах таекуондо. Сега... резил, сестро, не съм азе. Като родих бях караконджул с ребра и зъби. Исинес поналях се нещо. Дофторката вика- от Хашимотото, дето незнайно как ме споходи. Сега с това диване нищо немога да правя. Тя само иска да я разнасям, на разходи, все покрай нея. А искам да тичааам newsm45
Виж целия пост
# 4
Спортни танци,багминтон,колоездене...Всичко което можеш да се сетиш. Peace
Виж целия пост
# 5
По няколко серии коремни пресив домашни условия и едно много гадно упражнение за дупето, което незнам как се казва. От днес сериозно на фитнес 3 пъти седмично.
Виж целия пост
# 6
Не е учудващо, че тук постингите са доста по-малко от тези в темите за разните му там диети  Confused
Ама кажете зашо изтерзани? На мен спортът ми носи само радост и дори когато съм уморена, тое една такава "приятна умора".
Аз тренирам каланетика и кардио по 2-3 пъти седмично; разхождам се всеки ден поне 1 час, правя гимнастика с бебка. И като включим и домакинските задължения и грижите по бебето (то нали не само гимнастика трябва да прави), можете да си представите как съм вечер. Направо съм скапана. Ама изтерзана - не!! Напротив, щастлива и доволна съм.
Виж целия пост
# 7
Авторката да каже защо така си е кръстила темата!
 Аз правя следното нещо с 10 кг си дете. За да взема нещо от земата или от нисък шкаф или чекмедже, хващам я нея с една ръка, клякам, без да се подпирам, вземам нещото, ставам, без да се подпирам. Така по 20-на пъти на ден. Добре се отразява на краката и дупето.
Виж целия пост
# 8
И аз от скоро започнах пак редовно с фитнеса- 3 пъти седмично. Не се чувствам изтерзана Simple Smile, напротив, ходя с удоволствие. Забелязала съм, че като спра за дълъг период, после първите тренировки са ми изключително досадни и изморителни Tired, след няколко ходения обаче, като си възстановя двигателната активност и вляза във форма, ми става много лесно и приятно. Не знам при вас как е.
Виж целия пост
# 9
 
 И  след фитнеса, като туря бебата в кенгуруто да се прибираме в къщи (сестра ми е администратор във фитнеса, дет са подвизавам та тя се занимава с бебе докат аз са путя!!!) направо се лашкам, като пияна по улицата! Mr. Green
 

ох, знам, че е неволна грешка, но се смях със сълзи на очи Joy

А по темата, два пъти седмично на аеробика и два пъти седмично на плуване.
Никакви безумни диети!
Виж целия пост
# 10
Клуб на стегнатите дупета трябваше да е Laughing
Виж целия пост
# 11
Двете четиридесетминутни на Синди ги редувам всяка сутрин, а когато мога през деня включвам и едночасовата Simple Smile. Зарежда ме с енергия и това е единственото нещо, което ми дава сили да се справям със задълженията си.
Виж целия пост
# 12
аз до миналото лято танцувах салса всеки ден,но с часове.на това дължа стегнатото дупе и крачета.
после започнах тай-бо,спрях го от месец и малко-на мен ми действа зле  Mr. Green
сега само тичам и правя малко упр. за ръце,рамене и гръб.
а и по малко коремни преси за,да не вземат да се фугират плочките,че после лошо  Joy
Виж целия пост
# 13
Тъй като работата ми е свързана с непрекъснато движение, сутрин не бягам, но си правя редовните  10 минути скачане на въже за кръвообрашението и15-20 минути на  Instant ABS
Виж целия пост
# 14
Клуб на стегнатите дупета трябваше да е Laughing
А, ба! И пак да има полемики трябва ли тези с нестегнати дупета или в процес на стягане да пишат тук и дали спортът е равен на стегнат задник и прочее...айде няма нужда Mr. Green

Не се чувствам изтерзана Simple Smile, напротив, ходя с удоволствие. Забелязала съм, че като спра за дълъг период, после първите тренировки са ми изключително досадни и изморителни Tired, след няколко ходения обаче, като си възстановя двигателната активност и вляза във форма, ми става много лесно и приятно. Не знам при вас как е.
И аз като Лейдито.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия