При първо раждане секцио, какво беше второто при вас?

  • 834
  • 10
Здравейте, момичета,

Три години след първото ми раждане отново съм бременна и се чудя как ли ще раждам като му дойде времето.
Причината за първото секцио беше къса пъпна връв и вярвам, че няма да се повтори.
Уж е минало доста време, но все пак риска от руптура на матката при нормално раждане остава.
Не ми се иска да съм рязана и отгоре и отдолу, но пък и бавното възстановяване от секциото ме плаши, все ми се налага да вдигам дъщеричката, а тя е 14 килограма.

Нека който е минал по този път да сподели как са се развили нещата при него. ooooh!
Виж целия пост
# 1
Пак секцио
Виж целия пост
# 2
Аз съм втора опция.
Виж целия пост
# 3
При мен и двата пъти секциото беше по медицинско показание  Arrow "Високостепенна миопия" (голям диоптър  Embarassed ).
Виж целия пост
# 4
Доколкото знам ако първия път си раждала секцио втория пак е така.
Виж целия пост
# 5
Цитат на: mama Fani
Доколкото знам ако първия път си раждала секцио втория пак е така.


не е задължително, но е желателно.
Виж целия пост
# 6
Първият път бях спешно секцио. Вторият - след 1г. и 11м. искаха да раждам нормално, но отново се оказа, че съм за спешно секцио - отново с мътни води. Така че и двата пъти секцио.
Виж целия пост
# 7
Родих нормално и съм много щастлива от този факт. Аз се бях приготвила да раждам секцио , защото вси4ки казваха така щом първия път си родила секцио  и втория ще родиш така .
Виж целия пост
# 8
Секцио!
Даже и не съм се замисляла за другия вариант.
Изобщо не съжалявам.
Виж целия пост
# 9
Секцио по същите причини като първия път - прекалено едър плод.
Виж целия пост
# 10
Цитат на: jakinik
Родих нормално и съм много щастлива от този факт. Аз се бях приготвила да раждам секцио , защото вси4ки казваха така щом първия път си родила секцио  и втория ще родиш така .

Колко време след първото секцио си родила нормално?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия