Едно въпросче отсносно цикъла

  • 955
  • 20
Здравейте мами след като родихте цикъла одължили ви се или се скъси.Аз не кърмя и цикъла ми доиде на 11.01.07 след това ми доиде на 15.02 а този месец още не ми е дошъл а трябваше да ми доиде на 15.03 а все още никакъв го няма ,100% съм сигорна че не съм бременна .Трябва ли да отида на лекар Rolling Eyes



Виж целия пост
# 1
Мисля, че не можеш да разчиташ на точен цикъл все още. Ще се нормализира. При мен разлика преди и след нямаше.
Виж целия пост
# 2
Трябва да мине известно време, за да се нормализира. При мен този период беше три месеца.  Peace
Виж целия пост
# 3
При мен нямаше разлика.
Виж целия пост
# 4
Мисля, че засега нямаш повод за притеснение. Всеки момент ще ти дойде. Можеш да имаш няколко месеца разлики от по седмица някъде. Ако забавянето те притеснява, отиди на гинеколог, поне ще установи дали е набъбнала матката.
Виж целия пост
# 5
На мен винаги ми е идвал навреме (между 21 и 28 ден). След раждането продължи  да е редовен, въпреки, че кърмих 3 месеца, но разликато е, че преди да забременея никога не ме е боляло, а сега първия деен се превивам от болка #Cussing out и пия какво ли не. За това ми казаха, че е нормално newsm78.
Виж целия пост
# 6
Трябва да мине известно време, за да се нормализира. При мен този период беше три месеца.  Peace
И при мен така. После нямаше разлика от преди раждането. Според мен - трябва ти още малко време.
Виж целия пост
# 7
Не се притеснявай, това е нормално. След няколко месеца ще се нормализира Peace
Виж целия пост
# 8
Не се притеснявай, това е нормално. След няколко месеца ще се нормализира Peace

 Peace
Виж целия пост
# 9
И при мен е така. Този месец ми закъсня 5 дни. Thinking
Виж целия пост
# 10
Mомичета благодаря ви за отговорите  Heart Eyes



Виж целия пост
# 11
До няколко месеца ще ти се нормализира цикъла. Peace
При мен няма разлика преди и след като родих. Peace
Виж целия пост
# 12
Преди да родя ми идваше на 28 дни като по часовник. След това започна на по-къси интервали, други разлики нямам
Виж целия пост
# 13
При мен нямаше разлика.

При мен също.Само стана малко по-редовен или по-скоро по-малко нередовен Crazy
Виж целия пост
# 14
Нямам разлика от преди ражданията.Все още хормоните си казват своето - изчакай, ще се нормализира.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия