Пъпки след бременност-моля, помогнете

  • 618
  • 9
Здравейте, досега не съм имала пъпки и кожата ми е била много чиста, но сега е нещо страшно. Пъпките не са с бяло връхче, но са червени и имат прозрачна секреция, ако я стисна, но не го правя. Родих преди 9 месеца и се питам дали не е следсвие след раждането. Минах през опадането на косата, но спря,а ако това с пъпките е завинаги ще се гръмна. Възможно ли е да следствие на раждането-хормонално? На някоя мама случвало ли се е и можете ли да ме посъветвате какво да направя.

Между другото, кожата ми е суха и ползвам мазни кремчета, но като се появиха пъпките, минах през аптеката и там ми препоръчаха Долива интезив (крем), който бил за чувствителна кожа. Изобщо не ми помогна.
Виж целия пост
# 1
 Peace vV tozi sluchai mi pomogna samo izmivashtia gel na Bioderma
Виж целия пост
# 2
Много ми помогна на мен дермален раствор Зинерит,продават го в аптеките,струва6е 11лв.
Виж целия пост
# 3
а пъпките същите ли ви бяха?
Виж целия пост
# 4
Същите,но кожата ми по-скоро мазна, а имам и 4ерните то4ки, те също се повлияли.
Виж целия пост
# 5
До колкото чета моите бяха същите. Излизаше нещо по-скоро като лимфна течност, отколкото гной. И на едни и същи места. На всеки 3 седмици лежах при козметичката и лицето ми се оправи чак 3-4 месеца след раждането. Не съм ползвала специални кремове, защото съм блейка и не попитах. Разчитах изцяло на козметичката. Тя ми правеше някакви процедури. Не остават завинаги и не остават белези. Спокойно! Laughing
Виж целия пост
# 6
Аз вече 2 години се боря с тези пъпки, а преди да забременея не съм имала.
Много ми помогна на мен дермален раствор Зинерит,продават го в аптеките,струва6е 11лв.
Зинерит ползвам вече втора опаковка, от него има ефект, но не знам като го спра дали ще се запази ефекта. Колко време трябва да го ползвам?
Между другото аз си го купих за 15,60 и двата пъти, доста евтино си го купувала.
Виж целия пост
# 7
Аз вече 2 години се боря с тези пъпки, а преди да забременея не съм имала.
Много ми помогна на мен дермален раствор Зинерит,продават го в аптеките,струва6е 11лв.
Зинерит ползвам вече втора опаковка, от него има ефект, но не знам като го спра дали ще се запази ефекта. Колко време трябва да го ползвам?
Между другото аз си го купих за 15,60 и двата пъти, доста евтино си го купувала.
Живея в провинция,затова,предполагам,такава цена.Лекарка ми каза 5седмици Зинерит,после 1 месец кремче Скинорен,пак сутрин и вечер,после 4 седмици почивка.За бързи,но нетрайни резултати,примерно след една седмица имаш сватба,тя препоръчи спрей Скинкап.
Виж целия пост
# 8
Благодаря ти много, Clavena. Аз Зинерита си го самоизписах Simple Smile, но ще видя в аптеката и това кремче какво е, след като ми свърши опаковката, въпреки че аз вече 7-8 седмици  се мацам със Зинерит.
Виж целия пост
# 9
Благодаря ти много, Clavena. Аз Зинерита си го самоизписах Simple Smile, но ще видя в аптеката и това кремче какво е, след като ми свърши опаковката, въпреки че аз вече 7-8 седмици  се мацам със Зинерит.
Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия