вярвате ли на онези сцени от филмите, в които ...

  • 1 614
  • 25
... двама млади се будят сутринта и се награбват БЕЗ ДА СА СИ ИЗМИЛИ ЗЪБИТЕ! Тази "еротика" ми е направо гадна. Имах едно такова гадже на младини, мисля, че затова го натирих /още бях неопитна и не се сетих просто да го помоля първо да си измиваме зъбите/. В много ранна възраст - 11-12 годишна, бях твърде далеч и от целувки, и от секс, прочетох "Спасителят в ръжта" и ми направи огромно впечатление, как главният герой си "самоподуши" дъха, преди да отиде на някаква среща. Усвоих този трик и даже малко взех да се вманиачавам по въпроса. Споделете и вие!
Виж целия пост
# 1
Много ми е гадно и на мен това. По филмите всичко има, но в действителност нещата не стоят точно така. Мразя хора с ниска лична хигиена, преди секс задължително душ, измити зъби, лек парфюм... Нали секса е удоволствие?
Виж целия пост
# 2
Много ми е гадно и на мен това. По филмите всичко има, но в действителност нещата не стоят точно така. Мразя хора с ниска лична хигиена, преди секс задължително душ, измити зъби, лек парфюм... Нали секса е удоволствие?
newsm10
Виж целия пост
# 3
 Rolling EyesНие сме от мърлячите, на които това не им пречи. Че като си си взел душ вечерта, понамазал си се с нещо ароматно и приятно, измил си си зъбите и примерно ползваш вода за уста против плака и т.н., какъв е проблемът да се събудиш в 3, в 5, в 7 или както дойде и да правиш секс?
И между другото, голям процент от удоволствието в секса идва от спонтанността.Точно тя ще иде на кино, ако кажеш точно в тоя момента - тряй сега 15 минути да се изкъпя и напарфюмирам Shocked
Виж целия пост
# 4
Вярвам. Ние го правим Mr. Green
Нямаме баня на етажа. Как не съм слязла до долу да си мия зъбите, после да катеря обратно стълбите. Ще съм се събудила и вече няма да ми е до гушкане и секс Rolling Eyes Но не давам да ме целува по устата и аз не го целувам. И въобще не си използвам устата, ако не съм си мила зъбите Laughing
Rolling EyesНие сме от мърлячите, на които това не им пречи. Че като си си взел душ вечерта, понамазал си се с нещо ароматно и приятно, измил си си зъбите и примерно ползваш вода за уста против плака и т.н., какъв е проблемът да се събудиш в 3, в 5, в 7 или както дойде и да правиш секс?
И между другото, голям процент от удоволствието в секса идва от спонтанността.Точно тя ще иде на кино, ако кажеш точно в тоя момента - тряй сега 15 минути да се изкъпя и напарфюмирам Shocked
Именно. Или ако ви е за 3 път днес, голямо къпане ще падне Joy Всъщност, като се замисля, предпочитам душа след секс.
Виж целия пост
# 5
Ми да си призная ,на нас с мъжа ми ни се  случва от време на време така сутрин да се награбим за един бърз секс докато още не се е събудило детето...но караме направо,прескачаме това с целуването и млъскането  Mr. Green ....а личната хигиена за взимането на душ и т.н....не ни притеснява, не се къпя точно винаги преди секс ,щото пък докато се изкъпя и ми се убие желанието, а понякога се губи и тръпката от спонтанноста на секса......защото и така или иначе всеки ден се мием,къпем  задължително, независимо дали ще се сексуваме или не....това си е в реда на нещата все пак .....а и като съм си се изкъпала от вечерта, та за една нощ няма да се вмириша и изпотя де  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Душът преди и след секс се третира в друга тема. Въпросът ми е достоверна ли ви е такава сцена и може ли да ви подейства еротично. Честно да ви кажа, на мен ми действат АНТИЕРОТИЧНО.
Виж целия пост
# 7
Rolling EyesНие сме от мърлячите, на които това не им пречи. Че като си си взел душ вечерта, понамазал си се с нещо ароматно и приятно, измил си си зъбите и примерно ползваш вода за уста против плака и т.н., какъв е проблемът да се събудиш в 3, в 5, в 7 или както дойде и да правиш секс?
И между другото, голям процент от удоволствието в секса идва от спонтанността.Точно тя ще иде на кино, ако кажеш точно в тоя момента - тряй сега 15 минути да се изкъпя и напарфюмирам Shocked

е,и ние сме в отбора  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Душът преди и след секс се третира в друга тема. Въпросът ми е достоверна ли ви е такава сцена и може ли да ви подейства еротично. Честно да ви кажа, на мен ми действат АНТИЕРОТИЧНО.
Ми зависи, при положение ,че знам ,че снимат сцена от филм, това значи, че са напарфюмирани и изкъпани актьорите преди малко, що да не ми подейства еротично, възмажно е  Wink

Виж целия пост
# 9
вярвам. хора всякакви. щом може млад човек да се къпе само в неделя и пак да сваля мадами... ooooh!
 при нас, ако се случи сутрин -  не се целуваме уста в уста. има и други места за целуване  Laughing
а като цяло за сцените от филмите - на кино като на кино. как така един път някоя жене не е неразположена  newsm78
Виж целия пост
# 10
Ми да си призная ,на нас с мъжа ми ни се  случва от време на време така сутрин да се награбим за един бърз секс докато още не се е събудило детето...но караме направо,прескачаме това с целуването и млъскането  Mr. Green ....а личната хигиена за взимането на душ и т.н....не ни притеснява, не се къпя точно винаги преди секс ,щото пък докато се изкъпя и ми се убие желанието, а понякога се губи и тръпката от спонтанноста на секса......защото и така или иначе всеки ден се мием,къпем  задължително, независимо дали ще се сексуваме или не....това си е в реда на нещата все пак .....а и като съм си се изкъпала от вечерта, та за една нощ няма да се вмириша и изпотя де  Mr. Green

 newsm10
Виж целия пост
# 11
Вярвам. Ние го правим Mr. Green
Нямаме баня на етажа. Как не съм слязла до долу да си мия зъбите, после да катеря обратно стълбите. Ще съм се събудила и вече няма да ми е до гушкане и секс Rolling Eyes Но не давам да ме целува по устата и аз не го целувам. И въобще не си използвам устата, ако не съм си мила зъбите Laughing
Rolling EyesНие сме от мърлячите, на които това не им пречи. Че като си си взел душ вечерта, понамазал си се с нещо ароматно и приятно, измил си си зъбите и примерно ползваш вода за уста против плака и т.н., какъв е проблемът да се събудиш в 3, в 5, в 7 или както дойде и да правиш секс?
И между другото, голям процент от удоволствието в секса идва от спонтанността.Точно тя ще иде на кино, ако кажеш точно в тоя момента - тряй сега 15 минути да се изкъпя и напарфюмирам Shocked
Именно. Или ако ви е за 3 път днес, голямо къпане ще падне Joy Всъщност, като се замисля, предпочитам душа след секс.

И ние така Blush
Виж целия пост
# 12
И ние го правим. Сутрин е много приятно.
Аз пък не мога да си представя еротиката в това, да искаш мъжът ти да ти мирише на парфюм. Така някак си е унифицират нещата, все едно няма значение с кого си, а на коя марка парфюм мирише.
Мен не ме е гнус от мъжа ми, нито него от мен.
Пък и след като сме си взели душ вечер, не знам каква тежка физическа работа трябва да извършваме спейки, за да се вмиришем до сутринта.

Ако нямате проблеми с храносмилателната система, не би трябвало да ви мирише дъха. Обърнете внимание с какво се храните и дали не го правите късно вечер. Посещението при зъболекар също е опция.
Всъщност, ако сте пушачи, може и на това да се дължи.
Виж целия пост
# 13
при нас, ако се случи сутрин -  не се целуваме уста в уста. има и други места за целуване  Laughing
и ние така
Виж целия пост
# 14
Това и аз съм се чудила! Нали искат всичко да е като иститнско, а на това не са обърнали  внимание.
Но иначе и ние правим секс много пъти сутрин, но без целувки по усните и по други места.Само се галим и минаваме на същността на въпроса. Няма начин да се целуваме Confoundedв никакъв случай Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия