По-различният конкурс: "Работилница за Великденски чудеса" - ГЛАСУВАНЕ!!!

  • 12 952
  • 359

Анкета

Гласувайте така, както ви подсказва СЪРЦЕТО!:)

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 22 мар 2007, 13:36
* Може да изберете максимум 15 опции.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

31.

32.

33.

34.

35.

36.

37.

38.

39.

40.

41.

42.

43.

44.

45.

46.

47.

48.

49.

50.

51.

52.

53.

54.

55.

56.

57.

58.

Пускам и анкета след минутки.
Тъй като творбите са 58 на брой имате право да гласувате за 15 от тях по ваша преценка  Grinning .Гласуването приключва на 22.03. по същото време на което е пусната анкетата (т.е. 14 някъде)  Peace
Няма да има опция за промяна на глас!!!  Twisted Evil
Това е ! Hug
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ които се включиха и твориха   bouquet ПОКЛОН!!!
Виж целия пост
# 1
ИСКАМ ДА ДОБАВЯ ЗА ДА Е ЯСНО НА  ВСИЧКИ!!!  Hug
ТЕЗИ НЕЩА, КИТО СЕ КЛАСИРАТ НА ПЪРВИТЕ 15 МЕСТА, ЩЕ БЪДАТ ИЗВАДЕНИ НА СНИМКИ, КОИТО ЩЕ СЕ ПРОДАВАТ НА БЛАГОТВОРИТЕЛНАТА РАБОТИЛНИЦА ЗА ЧУДЕСА НА ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ!  Hug

БЛАГОДАРИМ ВИ МОМИЧЕТА, ЧЕ СЕ ПОТРУДИХТЕ ЗА ДА НАПРАВИТЕ МНОГО ДЕТСКИ ОЧИЧКИ ЩАСТЛИВИ!!!! ПОКЛАНЯМ СЕ  НА ТАКИВА ХОРА КАТО ВАС, КОИТО ПРИЕМАТ ПРИСЪРЦЕ СЪДБАТА НА ТЕЗИ ДЕЦА!!!  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Hug  Hug   Hug   bouquet   bouquet   bouquet

СРЕДСТВАТА ОТ ТОЗИ ВЕЛИКДЕН ЩЕ БЪДАТ В ПОЛЗА НА ДЕЦАТА ОТ ДОМА В ЗЛАТИЦА!!!
Виж целия пост
# 2
Бих гласувала за всички, ако можех  bouquet Много хубави неща има, но най- голямо удоволствие ми доставя да гледам висчки неща адновремено - създава едно много приятно шарено, пъстро велигденско-пролетно настроение  bouquet Днес вечерта ще разгледам всяко едно от нещата в голям размер. От сега виждам че ще е страшно трудно да си избера фаворити  bouquet
Виж целия пост
# 3
Невероятни, просто красиви, наистина не мислех, че момичетата от фотошопската тема са такива таланти Blush. за съжаление не можах да отбера 15 най - красиви и просто цъкнах на 15 снимки, не мога да си изкривя душата и да кажа - тази да, тази не Peace
Виж целия пост
# 4
Дамаянти, искам да те поздравя за начинанието и усърдието което полагаш, идеята ти беше и си остава страхотна! Искам да поздравя и другите момичета, от фотошопската и фотографската тема, които взеха присърце идеята и положиха усилия и талант, за да се осъществи всичко това. За мен е важно, че се включиха толкова много хора, това показва че сме толерантни и сърдечни личности, за мен е чест да ви познавам момичета, макар и само виртуално!   bouquet
Поздравявам Ви всички!  Grinning
Виж целия пост
# 5
Фаворит ми е №26!
Виж целия пост
# 6
Гласувах най-после  Hug Отне ми 45 минути, невероятни има! Само дето 15 гласа не ми стигнаха  Crossing Arms Ама хич!
Виж целия пост
# 7
много трудна работа.Най много ми харесват 54,58,20,22,53,48........
Виж целия пост
# 8
Абе, аз не разбрах журито какво ще го правим, ще гласува ли и то и просто неговите гласове да се броят за 5 или как изобщо ще стане, че се засилих да гласувам, пък се сетих че съм жури Embarassed
Хайде, някой дето е наясно да ме светне моля Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
Поздравления, Дамаянти! За идеята и всичко, което направи!
Поздравления и на всички момичета, които се включиха!
Много ми е трудно, отивам да мисля кои 15 да избера
Виж целия пост
# 10
Абе, аз не разбрах журито какво ще го правим, ще гласува ли и то и просто неговите гласове да се броят за 5 или как изобщо ще стане, че се засилих да гласувам, пък се сетих че съм жури Embarassed
Хайде, някой дето е наясно да ме светне моля Heart Eyes
Гласувай си като личност  Wink А после с журито на лични или на яве, ще трябва да стигнете до консенсус и да изберете 15, на които ще се добавят по 5 гласа  Peace
Виж целия пост
# 11
Поздравления, Дамаянти! За идеята и всичко, което направи!
Поздравления и на всички момичета, които се включиха!
Много ми е трудно, отивам да мисля кои 15 да избера
Ама аз нищо не съм направила  Embarassed Даже нямам своя творба - не можах да измисля нищо - сраааам  Mr. Green Но пък ще ги продавам с удоволствие  Hug   bouquet


Ще си копирам мнението от другата тема  Praynig  Praynig  Praynig
Имам молба и питанка към вас.Тъй като не помня вече кой какво е правил.
На Mama_Z - съпруга е свещеник .Тя каза, че някои от творбите с църковна тематика би било чудесно още сега да се извадят на снимки и да се продават като  картички в храма където служи.
Съгласни ли сте и ще се включите ли с малки суми за да ги поръчаме  Embarassed  Embarassed  Embarassed

Става дума за тези номера 1; 9; 10; 19; 24; 31; 39; 41; 52; 53; 56
Виж целия пост
# 12
Браво момичета   bouquet
Има страшно хубави неща
Предстои труден избор.
Нещата са толкова различни, че трудно се сравняват newsm78
Виж целия пост
# 13
Дамаянти, тъй като е в процес на гласуване, авторите които желаят да се включат на лични, за да не стане конфузна ситуация като миналия път. А ти тук може да уточниш какво точно сте коментирали, за да е ясно, авторите на тези неща които си изброила, какво точно се очаква, при добро желание, да направят. Да преведат сума и каква, или да разпечатат на свои разноски и колко... понеже не става ясно от това което си написала. 
Виж целия пост
# 14
Иве по колко парички мила, или може всеки, да извади като сними колкото може, и да ги занесе на отец Васил, в един от двата храма, в които служи Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия