Загубих едното ембрионче :(

  • 6 289
  • 40
zdraveite,znam 4e moiata tema ne e za tyk.no imam nyjda da spodelia sas niakoi.Az sam vav 8_mata sedmica.dosega lejah vav bolnica i v4era me izpisaha.vsi4ko be6e nared v moia jivot dokato edna ve4er dokato biaeh na rabota ne poly4ih silen kravoizliv.nakratko dokato lejah vav bolnicata otkriha 4e ima 2_a embriona.ediniat e martav.a drygia e jiv.sega sam si vav vkashti i 4akam ........Molete se za men pone tova beb4e da ostane jivo.Molia vi ako niakoi ima kato moia slu4ai neka pishe.ili ako znae neshto za sindroma na iz4ezvashtia bliznak.sashto.Blagodaria vi.
Виж целия пост
# 1
skaipi здравей,

Забранявам ти да четеш темата за абортите!!! Изобщо не поглеждай в нея!!! Дори ще си позволя да разделя мнението ти в нова тема!

Сега имаш нужда от спокойствие и почивка. Четенето на теми за аборти не е препоръчително. Иди и прочети нещо весело, нещо хубаво, не си натоварвай допълнително психиката.

Само за успокоение ще ти кажа, че имам позната която също като теб загуби едното ембрионче, но в момента има здрава и красива дъщеричка.

Стискам палци при и теб всичко да е наред и да изкараш оставащите месеци спокойно и без повече проблеми.

Успех и късмет миличка!
Виж целия пост
# 2
Миличка, сега само се успокой и почивай. Нищо повече не можеш да направиш.
Моля се с теб  Praynig и  стичкам палци всичко да е наред от сега нататък.
Успех  Peace
Виж целия пост
# 3
Спокойно, мила. Моя много близка приятелка беше бременна с близнаци. Малко след като разбра за бременността прокърви и загуби едничкото. Другото сега е красива госпожица на 3 години. Мн ого късмет и успех ти желая. Живей с мисълта, че всичко ще е наред. Гледай да си максимално спокойна и ще видиш как нещата ще се наредят, коремчето ти ще расте и след някой и друг месец ще гушкаш бебок! САМО СПОКОЙНО!
Виж целия пост
# 4
И аз ти пожелавам много спокойствие, вяра и късмет! Стискам палци след 7 месеца да гушнеш  здраво и красиво бебче Peace
Виж целия пост
# 5
Успокой се и мисли позитивно.
Просто трябва много да се пазиш!
Почивай си повечко и както ти е казала Верити не чети темите за аборти.

Стискам палци всичко да бъде наред!
  bouquet
Виж целия пост
# 6
Стискам палци всичко да се нареди както трябва, миличка! PraynigПочивай си повече и мисли за хубави и положителни неща!
Виж целия пост
# 7
skaipi, моята бременност започна като двуплодна. В 5 г.с. получих обилно кървене, приеха ме в болница. В 6 г.с. чухме две сърчича да тутупкат и само два дена по-късно едното ембрионче спря да се развива. Лежах в Шейново почти 20 дена, през които прокървявах на моменти, в матката до живото ембрионче (вече разбойник на година и 4м) се образува хематом, после той започна да кърви, после ми се отвори раничка на шийката - и тя прокърви...абе доста неприятности ми се събраха до 12г.с. Тогава бях много разтроена и разбирам как се чувстваш. Опитай се да се успокоиш, пази се, не се натоварвай и вярвай, че другото бебче ще бъде добре. Сега като се върна назад и се замисля колко съм се притеснявала... а това с нищо за никого не е полезно. От сърце ти желая лека бременност от тук насетне и здраво бебче на финала.  bouquet

Виж целия пост
# 8
Преди всичко се успокой и мисли за другото бебче в теб. Жените сме силни същества, ще се справиш, а от нас имаш във всеки един момент отдушник и подкрепа. Hug
Виж целия пост
# 9
Миличка skaipi, дръж се. Бъди доколкото можеш по-спокойна и вярвай, че всичко с другото бебче ще е наред. Силно ти стискам палци  Peaceи горещо се моля за теб Praynig
Виж целия пост
# 10
Почивай си, бъди спокойна и се занимавай с приятни неща. И аз ще се моля за теб!  Praynig  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 11
Миличка,опитай се да бъдеш по-спокойна!
Важното е сега ти и другото ембрионче да сте добре.Опитвай се повече да си почиваш!
Стискам ти палци! Praynig
Виж целия пост
# 12
Ей, горе главата!!! Бъди спокйна и мисли позитивно!!! Важно е да не се отдаваш на негативизъм. Желая ти безпроблемна понататъчна бременност  preggo
Виж целия пост
# 13
skaipi здравей! А аз се присъединявам към останалите момичета! Мисли позитивно! В подкрепа разказвам като свидетел следната история. Наша близка получи кървене, ходи на преглед и решиха, че е миома. Добре, че се консултира с друг лекар, който установи че е бременна. А тя е и с двурога матка. Така че и аборта и износването й казаха, че са рискови. После пък се установи, че са тризнаци. Отново прокърви. Взеха в болница. После единият плод се оказа кух. Тръгна да излиза - имаше опасност да не повлече и другите. Е сега си има близнаци - 2 момчета, на които сме им кръстници - да са живи и здрави. Така, че горе главата - шансовете ти са големи. Успех!
Виж целия пост
# 14
Аз също имах двуплодна бременност, но в началото на 3 месец единия ембрион спря развитието си и така загина. Родих си само едно прекрасно и здраво момиченце.
Не се притеснявай. Бъди спокойна. Желая ти другия ембрион да  стане едно хубаво бебе. newsm30  ylinfant
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия